VC Novoles - 12. 7. 2014

Úvod » Aktuality » VC Novoles - 12. 7. 2014

První závody, kde jsme vystupovali jako členové nového klubu, byly na známé střelnici Nové Lesy u Dvora Králového. Jeli sem tři naši střelci (Pavel Boháček a Hynek a Radek Mikulčíkovi) a startovali v didciplínách malorážka leže i standard. První závody klubu si nenechal ujít ani trenér Milan Regner, který dorazil na motorce (když se předtím ještě stačil mrknout na jednu rychlostku Rally Bohemia...).

Leže byli naši zástupci v mužích (Pavel Boháček 586 b.) i dorostu (Radek Mikulčík 578 b.) shodně na druhém místě, a Hynek Mikulčík nastřílel svůj letošní nejlepší výsledek (571 b.) Ve standardu 3x20 Pavel Boháček kategorii mužů vyhrál (561 bodů), když leže nastřílel ostudně málo, ale stoje nastřílel jednu položku dokonce 98 bodů! Dařilo se i Radkovi v kategorii dorostu - skončil opět na druhém místě za bezkonkurenčním nástřelem Nepejchala z Kolína (571! b.) ale v pěkném osobním rekordu 556 bodů! Hynkovi se už tolik nedařilo. Za zmínku stojí, že jsme byli klubem, který v této královské disciplíně postavil do soutěže nejvíce střelců...

Bylo to pěkné vystoupení členů našeho klubu na prvních závodech pod novou hlavičkou, vůbec bychom se nezlobili, kdyby to pokračovalo i na dalších závodech. Fotky z mobilu a 3 fotky od Milana Stránského (díky) ve Fotogalerii.