Cena kamarádů - Josefův Důl sobota 4. října

Úvod » Aktuality » Cena kamarádů - Josefův Důl sobota 4. října

Ke Zdeňkovi Jeřábkovi na menší, ale stále vylepšovanou střelnici v Josefově Dole, jeli s trenérem Radek Mikulčík a začínající Jana Bublová, Jana Burdová a na své  první závody otec Jany Burdové Miroslav Pavlíček. Kačka Mikulčíková je nemocná a přijde i o krajské soustředění ve vzduchovce v závěru týdne, což není dobrá zpráva na úvod vzduchovkové sezóny.

Umístění jsme při odjezdu ze soutěže neznali - stříleli jsme v 1. směně a nemohli čekat na poslední 4. směnu, protože trenér dodělává účetnictví pro poslední z operací rozdělení klubu. Výsledky nic moc - Jana Burdová hodně málo - 479, Jana Bublová jen kousek od osobáku, ale ten by měla překonávat na každých závodech - 517 bodů. Snad se ve vzduchovce naše malé slečny "pochlapí". Zatím čekáme na lepší výsledky v podzimních závodech (čekají nás ještě tři závody, snad se to povede). Pochvalu zaslouží za první závody Miroslav Pavlíček. Vyzkoušel si střelbu jen na třech tréninkách a na svém prvním závodě působil dobře a samostatně cvakal. Nakonec z toho bylo 508 bodů, ale začátek nástřelu (5 desítek za sebou) působil impozantně a tak věříme, že časem posílí naše družstvo mužů. Radek po dobrých ranách nezvládá svoji touhu po velkých výsledcích a tak si zbytečně rány utrhne. Nakonec to bylo slušných 578 bodů, ale víme, že má na víc.

Nakonec v závodě, kde Mirek Varga opět dokázal, že umí (596 v 1. startu a ve druhém mimo soutěž 598 bodů!), skončil v kategorii dorostu Radek Mikulčík na slušném 2. místě, když vítězný Cestr z Brandýsa měl 583 bodů.

Trenér zapomněl foťák a tak pár mizerných snímků z mobilu najdete v naší fotogalerii.

Zpět na výpis