Podzimní cena Chaloupek - 3. října 2015 - Pavel Boháček druhý

Úvod » Aktuality » Podzimní cena Chaloupek - 3. října 2015 - Pavel Boháček druhý

Trochu komplikovaný odjezd (Vítek si myslel, že jedeme až v neděli a spal tak tvrdě, že ani telefon neslyšel), hezký výsledek Pavla Boháčka a Kačky Mikulčíkové, slušné výsledky Jany Burdové a táty, ostatní na průměru, Nikča hluboko v podprůměru. To je stručné zhodnocení výpravy do Prahy, která jela dvěma auty, z původně přihlášených devíti střelců jelo osm a navíc se Pavel odhlásil ze standardu. Fotky (nic moc z mobilu) najdete ve fotogalerii.

Konec sezóny nevychází Radkovi Mikulčíkovi, který musí o všech sobotách a nedělích jezdit jízdy v autoškole, aby stihl řidičák na motorku, než budou nařízené zimní pneumatiky. Je to škoda - Radek se tím připravuje o možnost lepšího vstupu do příští malorážkové sezony, protože si mohl nastřílet výsledky, se kterými by se mu příští rok lépe začínalo. Nebude se moci ani zúčastnit prvního vzduchovkového soustředění střediska v Manušicích, což je ještě větší škoda...

Pavel Boháček s Mírou Pavlíčkem stříleli ve 2. směně, aby ve 3. směně pomohli se sledováním mladých střelců, kterých bylo šest a trenér Regner jen jediný. Pavel 586 bodů a druhé místo, Míra 553 - oba, a asi i trenér, byli spokojení. Ve 3. směně nastoupily naše mladé naděje, které ale zatím moc radosti trenérovi nedělají - snad kromě Kačky Mikulčíkové, která jediná střílí v sezóně pěkné výsledky. Také v Praze nastřílela slušných 570 bodů. Spokojená mohla být také Jana Burdová s 553 body,
a Ondra Zerzán s 542 body udělal radost trenérovi tím, že se v poslední době drží na úrovni, na kterou se dostal na konci sezóny a dohonil (a předhonil) své kolegyně, které na tom ještě ve vzduchovce byly daleko lépe. Stejný výsledek nastřílela i Jana Bublová, které hezké terče kombinuje se špatnými ranami a z této podivné kombinace se nemůže dostat, jen o 2 body méně měla Klára Boháčková, která už na tom letos byla o něco lépe. Nejméně nastřílela Nikča Regnerová, která neumí řešit série špatných ran, tentokráte to ovšem bylo zvlášť vidět - 505 bodů je o 30 bodů méně, než její poslední výsledky.

Teď nás čekají ještě 2 závody - příští sobotu Česká Lípa a potom 17.1. Cena Sopky v Nové Pace. To bude poslední závod naší malorážkové sezóny. Ta vzduchovková mezitím začne - první trénink bude ve čtvrtek 8. října.

Zpět na výpis