3. kolo ČPTM - Plzeň 13. srpna 2016

Úvod » Aktuality » 3. kolo ČPTM - Plzeň 13. srpna 2016

Do Plzně jsme jeli rovnou ze soustředění, jen Záborcovi museli zajet do tábora vyzvednout Vojtu a dorazit s ním do Plzně o den dřív. Na fotky z Plzně se můžete podívat zde.

Závody se celkem povedly - ne sice úplně všem, například Ondra byl nepochopitelně nervózní a Vojtovi se s půjčenou zbraní (tu jeho jsme zapomněli v Liberci, protože s nám nejel na soustředění) určitě také nestřílelo nejlépe, ale na druhé straně tu byla spousta osobních rekordů a dalších dobrých výsledků.

Klára Boháčková byla z našich nejlepší v dorostenkách - 587 bodů stačilo na hezké 3. místo (její ročník 2004 v horní části tabulky svítil). Škoda slabšího začátku a zaváháni na konci, kdy už nemohla, protože poprvé střílela celý závod bez odpočinku. Šestá skončila Kačka Mikulčíková s 581 body (a to začala položkou 92)! Jana Burdová sice skončila víc vzadu, ale 555 bodů je vyrovnaný osobák a po dlouhé době bez tréninku kvůli operacím ukázala, že by to mohlo jít. Škoda poslední rány, střelené do sedmičky... Mezi dorostenci Ondra Zerzán a Vojta Záborec střelili shodně 561 bodů (Ondra nervózní a Vojta s půjčenou zbraní), Vojta Černý 537 bodů, to je ale jeho osobák a zaslouží pochvalu, Martin Kočí si střelil letošní nejlepší výsledek (532 bodů) a podle trenérů je jeho práce daleko lepší, než dříve. Škoda, že kvůli prázdninovému programu vynechají krajské soustředění a závody v Manušicích, možná, že by to ještě bylo na nějaký slušný výsledek, který by jim zaručil postup na MČR.

Zpět na výpis