Vzduchovková liga - Jiříkov 22. října 2016

Úvod » Aktuality » Vzduchovková liga - Jiříkov 22. října 2016

První kolo vzduchovkové ligy v Jiříkově, to byl pro nás zároveň první vzduchovkový závod nové sezóny. Mělo nás jet 10 střelců, ale nemoci byly proti. A pro mnohé bude prvním závodem naše liga, která se střílí hned druhý den a tak nakonec odjelo 6 střelců, dalším členem výpravy byl trenér Regner. Fotky najdete zde, více a lepších fotek asi na Rajčeti SSK Manušice...

Pořadatelé z Jiříkova připravili překvapení, které hodně zvedlo úroveň závodů - střílelo se na přitahovací terče (jsou druzí v republice, kde se střílí na přitahovací terče i leže - první jsme samozřejmě byli my :-). A všechno šlo hladce, takže už se těšíme na další kolo (5. listopadu).

Výsledky našich - leže: Nikča Regnerová vyhrála mladší kategorii žáků leže (297 bodů), Vojta Záborec starší kategorii (osobák 300 bodů!!!), druhá byla Klára Boháčková (298 bodů) a jen trochu zpět, na 5. místě, zůstala Jana Burdová (292 bodů). 

Starší stoje - Petr Záborec s 568,4 bodu byl v mužích druhý za domácím Kafkou mladším (576,8 bodu), Míra Pavlíček s 531,5 body nakonec skončil čtvrtý. Musíme říct, že úroveň závodu v Jiříkově šla hodně nahoru a už se těšíme na další kola.

Zpět na výpis