Cena kamarádů - Josefův Důl 24. září 2017 - Boháčkovi nejlepší

Úvod » Aktuality » Cena kamarádů - Josefův Důl 24. září 2017 - Boháčkovi nejlepší

Na tradiční závod v malorážce jsme jeli třemi auty (řidiči Boháček, Malinovský, Záborec) až v poledne, protože na malé střelnici SSK Cosmanos je jen 12 stavů a tak se střílelo 5 směn. Byli jsme největší výpravou na těchto závodech - celkem 11 střelců.

Nejdříve stříleli z našeho klubu nejstarší, aby potom v poslední směně mohli pohlídat mladší. V kategorii mužů byl z našich nejlepší Pavel Boháček, který nastřílel slušných 586 bodů a skončil na druhém místě za Chlumem z Nových Lesů (591 b.). Čtvrtý byl Petr Záborec (581 b.), Když na 3. místo mezi něj a Pavla se dostal Tomáš Kasper z Ostravy (583 b.). V poslední době se nedaří na závodech Hynku Mikulčíkovi, také zde nastřílel jen 562 bodů (12. místo).

V dorostu, který byl nejpočetnější kategorií (35 střílejících) byla výborná Klára Boháčková, která nastřílela osobák 588 bodů a skončila na druhém místě za juniorským reprezntantem Tichým z Olympu Plzeň (590 b.). Sedmý byl Radek Mikulčík s 584 body, který tentokrát porazil svoji sestru Kačku - letošní mistryni ČR se zde vůbec nedařilo a nastřílela jen 576 bodů. Co by ale za takový výsledek dala Nikča Regnerová, která pokračovala v nevyrovnaných výkonech a tentokrát to byl opět výsledek na spodní hranici jejich možností - 556 bodů. I Vojta Černý si určitě přál nastřílet víc, než 548 bodů. Z našich nováčků byl nejlepší Pavel Molnár - osobák 543 bodů, Kuba Mládek nezvládl konec závodu a nastřílel 493 bodů a ještě méně to bylo u Michala Malinovského, kterému se nepovedla žádná položka a určitě umí víc, než 441 bodů.
Je pravděpodobné, že těmito závody skončila naše malorážková sezóna - závody v České Lípě, se kterými jsme počítali 7.10., byly přesunuty o týden dříve (kdy naši trenéři nemohou) a tradiční poslední závod sezóny - Novou Paku 14.10., budeme muset oželet, protože již 15.10. pořádáme první kolo naší Liberecké vzduchovkové ligy.

Zpět na výpis