GP LIBEREC a GP SYNER - PROPOZICE

Úvod » Aktuality » GP LIBEREC a GP SYNER - PROPOZICE

Vážení přátelé libereckého střílení a velkých závodů zvlášť - v příloze najdete titulní a vnitřní stranu propozic na GP Liberec a GP Syner, zároveň Memoriál Miroslava Emingera, prostě tradiční závod 1. kategorie a závodů reprezentace, jehož první čtvrtstoletí jsme završili vloni. Další čtvrtstoletí by to chtělo začít nějak zajímavě, takže vás můžeme pozvat na závod, kde budou všechny stavy v elektronice. Držte nám i sobě palce, aby vše dobře dopadlo a dovoz stavů ze zahraničí se zdařil.
Ppřipomínáme jen, že RSCM mají právo přednostních přihlášek (ale jen pro ty skutečné členy středisek!!!), informace o tom, jak se budou moci přihlašovat, dostanou od prezidenta svazu, protože sportovní ředitel je mimo republiku. Bude to první pátek v prosinci, protože od soboty 2.12. ráno se již budou moci přihlašovat. Od 4.12. od 18 hodin se potom budou moci přihlašovat i všichni ostatní střelci. Pokud to už někomu s přihláškou nevyjde, připomínáme statut čekatele – kdo se po naplnění startovky dříve zapíše do čekatelů, má větší šanci na zaujetí uvolněného místa.
Přečtěte si propozice pečlivě, tentokráte i zadní stranu titulní stránky, protože tam jsou důležit informace o soutěži družstev (dříve jsme nedělali) a o sobotním superfinále o 20 000,- Kč, které věnuje Vašek Haman pro nejlepšího střelce superfinále, které bude končit soubojem nejlepšího puškaře a pistoláře!
Připomínáme, že na rozdíl od jiných akcí v Liberci, budou střílet bloky pistolářů a puškařů, takže místo celého dne bude stačit, když na střelnici strávíte půlden (stříleli jsme tak už v loňském roce). Ale to už bychom se vraceli k začátku, prostě si přečtěte celé propozice…

Těm, kteří zajišťují starty zahraničních střelců bych jen chtěl připomenout, že pokud se s přihláškou opozdí, nedokáže už nikdo zajistit místo ani pro mistra světa J.

Zpět na výpis