MČR ve střelbě ze vzduchových zbraní MIX - Plzeň 2. března 2019

Úvod » Aktuality » MČR ve střelbě ze vzduchových zbraní MIX - Plzeň 2. března 2019

Samostatné MČR v MIXu ukázalo, že mix si pomalu razí cestu mezi tradiční soutěže zvláště mezi juniory (rozuměj - fakticky dorost + junioři). Počty soutěžících dvoučlenných družstev (junior nebo muž + juniorka nebo žena) byly poměrně velké.
V pistoli naši v kategorii juniorů určitě nepatřili mezi favority, ale výsledkem se dostali i před mnohé z pistolářských bašt. Skončili v konkurenci 19 družstev na pěkném devátém místě, když Verča Hrubešová nastřílela 352 a Jirka Koprivnikar 350 bodů. Zvlášť Jirka, na své letošní výsledky, nastřílel pěkně!
V pušce startoval Radek Mikulčík v družstvu Dukly Plzeň společně s Danielou Kokoškovou a vybojovali pěkné druhé místo v základním závodě a obhájili ho i ve finále, kde těsně prohráli s vítězi Brabcovou a Přívratským až v poslední položce! Radek měl v základním závodě spolu s Přívratským nejlepší nástřel mezi juniory - 413,2 bodu. Startovalo 23 družstev. V senirech v krajském družstvu startoval Pavel Boháček s Šárkou Hubenou z Manušic. Skončili na 8. místě, když Pavel nastřílel 403,2 bodu a Šárka 400,6. Pro Pavla to byl první start v této disciplíně.

Teď tedy jak to bude příští týden, kdy začíná "normální" MČR ve střelbě ze vzduchových zbraní a kam jede celkem slušná výprava z našeho klubu!

Zpět na výpis