Sledované a kontrolní závody reprezentace - 2. kolo Plzeň 17. - 19. května 2019

Úvod » Aktuality » Sledované a kontrolní závody reprezentace - 2. kolo Plzeň 17. - 19. května 2019

Z našich se dalšího kola závodů reprezentace ČR zúčastnili v puškových disciplinách Radek Mikulčík a Pavel Boháček. Radek ovšem s novými zbraněmi a hlavně nemocný a tak zůstal hodně za svými možnostmi. V pistolích za náš klub nastoupili Verča Hrubešová a Jirka Koprivnikar.
Bohužel, žádné zvláštní výsledky se nekonaly, spíše naopak - a to se týká vpodstatě všech. Stačí se podívat na výsledky na svazový web.
Jediným světlejším jevem Verči byl výsledek v mixu - 555 bodů. Bohužel neměla partnera a tak to byl výsledek prakticky k ničemu - ale po dlouhé době zase nastřílela trochu lepší výsledek, i když už pamatujeme i lepší časy. Jirkovi se v sobotu povedla rychlopalná pistole - 540 bodů znamenalo 10. místo v mužích a snad blýskání na lepší časy v Jirkově hlavní disciplíně. U Radka jsme zaznamenali jen trochu lepší výsledek v mixu ve vzduchovce - ale podobně jako Verča v pistoli, ani on neměl partnerku. Ve vzduchovce 60 ran skončil Radek desátý s 615,8 bodu - při jeho stavu to bylo celkem hodně.
Další výsledky našich už ani nestály za řeč - snad se na 3. kole našim v konkurenci všech nejlepších střelců ČR bude dařit lépe!

Zpět na výpis