3. kolo LDML 2019 - Letní duklácká mládežnická liga - Plzeň 9. června

Úvod » Aktuality » 3. kolo LDML 2019 - Letní duklácká mládežnická liga - Plzeň 9. června

Na tuto soutěž, kde si mohou po skončení KZR zastřílet dorostenci na elektronické terče, přijíždí stále více zájemců. Patříme mezi ně nějakou dobu i my.
Dorostenci SM 60 leže - Péťa Trnovský skončil na 13. místě se slušným výkonem 565, hůře ale stříleli Míša Malinovský (545 bodů) a Kuba Mládek (543 bodů), a za nimi ještě skončil Lukáš Choma - 486 bodů je málo... Mezi dorostenkami střílela Anička Jeníková - vzhledemk jejímu mládí není 542 bodů tak málo...
Dorostenci SM 3x20 - Lukáš Dytrych měl všechny polohy celkem rovnocenné - kleče, leže i stoje byl na úrovni svých možností, dohromady to dalo 498 bodů, ale to v této kategorii stačilo jen na umístění v závěru výsledkovky (vítěz Křivánek z Brna střílel 565 bodů!). Mezi dívkami se tentokrát naše nejlepší neprosadily - Klára Boháčková po ohromujících výsledcích v předcházejících závodech nastřílela jen 544 bodů (největší rezerva byla v poloze kleče) a tak Maruška Malinovská, které se v posledních závodech naopak začíná dařit, nastřílela 542 bodů, když kupodivu nejkvalitnější výkon předvedla v poloze leže, kde dosud měla problémy - tentokráte se jí podařily položky 98 a 97 bodů! Aneta Cimmermanová nastřílela 523 bodů a vrátila poslední porážku Nikče Regnerové, která nastřílela jen 500 bodů (vrátila se opět ke svému slabému stojáku...).
Nezbývá než doufat, že příští kolo, ale hlavně 2. kolo ČPTM, přinese pro většinu našich lepší výsledky!

Zpět na výpis