Duklácká mládežnická liga - Plzeň - 3. kolo - 7.12.2019 - Petr celkový vítěz do 14 let

Úvod » Aktuality » Duklácká mládežnická liga - Plzeň - 3. kolo - 7.12.2019 - Petr celkový vítěz do 14 let

Do Plzně vyjelo na poslední, 3. kolo DML, našich šest ležáků se svým trenérem Vláďou.
Byli jsme v napětí, zda Petr obhájí i po třetí vítězství, protože zatím byl v kategorii do 14 let ve finále vždy vítězem. Očekávání bylo o to větší, že Petr byl celý týden nemocen. Čekali jsme, jak toto poslední kolo bez tréninku zvládne. Zvládl ho celkem dobře a v základním závodě obsadil druhé místo s 314,4 body a i potřetí postoupil do finálového závodu. Ve finále získal druhé místo, ale to nemělo vliv na jeho vítězství v celé Duklácké lize. Petr splnil naše očekávání.
V základním závodě si nevedl v první položce špatně ani Niccolo, který nastřílel hodnotu kolem 105 bodů. Bohužel pro Niccola i pro nás se mu na stavu objevila nula, kterou nestřelil. Posléze se zjistilo, že se stav porouchal a Niccolo musel být přemístěn na stav jiný. Zde se již nedokázal dostat do tempa a nakonec si svou vinou nulu střelil. Nutno podotknout, že i přes tuto skutečnost se snažil až do konce, ale ztrátu již nedokázal nahradit a skončil s výsledkem 300,4 bodu.
Další očekávání jsme měli u Aničky, které se v poslední době až tak nedaří. Nicméně se Anička na tomto kole „pochlapila“ a střelila si osobák 312,3 bodů. Tak snad se nám blízká na lepší časy.
Další, kdo překvapil, byl Michal, který si po dobré práci střelil svůj letošní snad nejlepší výsledek 308,7 bodů. Pro Michala to byl důležitý krok, protože se na tréninku opravdu snaží a tak nějaký ten bodík navíc se hodí.
Jakub začal celkem přiměřeně, ale asi měl problémy reagovat na cvakání a tak se mu na tomto kole nedařilo. U Jakuba jsme čekali lepší výsledek, ale nakonec střelil 305,4 bodů, což je pod jeho průměr.
Tomášovi nelze upřít snahu, ale jeho zbrklost ho vždy stojí nějaké ty bodíky, tentokrát střelil 307,8 bodu. Jakmile se zklidní, začne pracovat lépe, soustředěně a i on sám to pak vidí na terči. I jemu se nedá upřít snaha, kterou ovšem musí trochu zkrotit a včas se začít soustředit na to, jak má při střelbě pracovat.  U Tomáše si ovšem myslíme, že vše dožene a výsledky půjdou nahoru.

Celkově lze říci, že všichni střelci měli na lepší výsledky a jediný Petr naše očekávání splnil. Uvidíme, co nám přinese naše liga, která se střílí hned další den, tedy v neděli.

Zpět na výpis