Neděle 19. ledna 2020 - GP Syner

Úvod » Aktuality » Neděle 19. ledna 2020 - GP Syner

V neděli jsme končili naši třídenní soutěž klasickou GP Syner. Tedy soutěží, kde jsme přidali oproti minulým létům jednu směnu, abychom vyhověli zájmu střelců, soutěží, kde se nestřílí finále a startuje se ve třech kategoriích (dorost, ženy, muži) a dvou disciplínách (vzPi a VzPu). Výsledky ze soutěže najdete zde a fotky tady. Podívat se můžete i na Zpravodaje z tohoto dne.
Oproti náročné sobotě, kdy byla finále a ještě rychlopalná pistole to byl pro pořadatele relativní odpočinek! Tedy, když si odmyslíme nutnost po soutěži všechno uklízet a stěhovat!!!
Co se výsledků týká, tak určitě překvapily slabší výsledky v pistoli žen (samozřejmě s jednou výjimkou - vítězkou Renatou Červenkovou, která získala i pohár pro absolutně nejvyšší nástřel, kde předčila i vítěze mužů...). Stejně tak až páté místo velkého favorita Bartnika v pušce mužů a naopak překvapivé vítězství mladé Kačky Landové v pušce žen! Nepřekvapilo množství omluv, které bohužel způsobilo, že na stupních vítězů bylo méně střelců než těch za stupni (tedy těch, kteří přebírali ceny za své kolegy)... Ale na rozdíl od změn v organizaci předešlých dní, kdy se formát soutěže často mění, aby odpovídal požadavkům střelců, je program GP Syner léta neměnný - jedinou změnou bylo již výše avizované přidání další směny.
Se všemi účastníky se těšíme opět na setkání na dalším ročníku naší soutěže.

Zpět na výpis