ČPTM - 2.kolo - České Budějovice 25.7. - 26.7.2020

Úvod » Aktuality » ČPTM - 2.kolo - České Budějovice 25.7. - 26.7.2020

Na druhé kolo ČPTM jsme vyjeli do Českých Budějovic.

Do 2.směny nastoupila první čtveřice střelců na SM 60. Kačka nastřílela 586 bodů a je vidět, že se začíná dostávat do své formy. Konečně dala na radu trenéra a střílela tzv. "v rytmu". Marušce se příliš nedařilo. Před začátkem závodu se jí rozlomila lícnice a to jí rozhodilo. Museli jsme si zapůjčit jinou. I přes tyto problémy se Marušce podařilo nasadit lícnici před závodem včas a závod odstřílela se snahou (559 bodů). Čekáme, že bude lépe. Honzovi se v tomto kole příliš nedařilo (564 bodů), ale střílí krátce, stále se dopouští začátečnické chyby, přemiřuje. Poslední ze čtveřice Lukáš D. zopakoval výsledek z minulého kola (570 bodů), blýská se tedy na lepší časy. Po skončení této disciplíny nabírali střelci síly na další disciplínu - VzPu 40.
Do další směny nastoupili další naši borci. V tomto kole opět exelovala Nikča s výsledkem 590 bodů a má tak nový osobák. Je vidět, že poloha jí sedí a po delší době se jí v této poloze daří. Petr H. si střelil stabilní výsledek 572 bodů, přestože od něho trenér očekává více. Další stabilní výkon předvedl Petr T. když střelil, přes pausu v tréninku 574 bodů. Petrovi se nedařily první dvě položky, u kterých se trápil, nebylo mu dobře. Od třetí položky se už chytil a střílel hezky. Aničce se nedá odepřít snaha (559 bodů), ale zřejmě myslela na něco jiného .... Míšovi se v tomto závodě příliš nedařilo, plnil však pokyny trenéra. Domluvili se na způsobu střelby, což Míša striktně dodržoval. I přes slabší výkon byl trenér s jeho prací spokojený.

Disciplína VzPu 40 se ani jednomu střelci příliš nevydařila.

Ležačkáři odjeli domů a zůstali pouze standardkáři.

V neděli Kačka svým druhým nejlepším výkonem v sezoně 567 bodů ukázala, že standard střílet umí, (škoda 58. rány). Nikča výsledkem 559 bodů opět potvrdila svoji výkonnost. První položka stoje jí nevyšla. Maruška měla klečák standardní, ležák opět slabší a na poloze stoje je třeba více zapracovat. Přesto po dikci trenéra bojovala a dokázala střelit služných 532 bodů. Poslednímu standardkáři Petrovi H. se nedařilo, umí střílet více. Tentokrát mu nevyšla ani jedna poloha. Dovolenková pauza před důležitými závody mu neprospěla a výsledek 534 neodpovídá jeho výkonnosti.

 

 

Zpět na výpis