KSZ, ČP-KZR 2021 1.kolo PLZEŇ - 4.7.-7.7.2021

Úvod » Aktuality » KSZ, ČP-KZR 2021 1.kolo PLZEŇ - 4.7.-7.7.2021
Den první.
Kateřina se na svém prvním závodu na KZR v juniorské kategorii s výsledkem 602,5 bodů neztratila.
Radek postoupil s nástřelem v základním závodu 618,8 bodu do finále. Ve finále skončil na 3. místě, škoda tří horších ran...., ale i tak to ve sportu chodí.
 
Den druhý
Dnes není trenérovi do smíchu, nedařilo se...
Ve standardu Kateřina nastřílela 1127 bodů a Radek 1141 bodů.
Oba střelci se nominovali na zítřejší závod.
V leže Kateřina 606,3 bodu. Na výsledek Radka ještě čekáme.
Radek 617,4 bodů.
Ještě čekáme na výsledek trenéra. To, že obstojí mezi pravidelně trénujícimi střelci je už teď patrné ...
 
Den třetí
Sledování závodů on-line je "napínavější" než-li přítomnost při samotných závodech. Napětí graduje stávkující aplikace, prodleva a další technické záludnosti 😉
Nicméně už je vidět výsledek Radek a to 1160 bodů a postup do finále. Pokud technika neklame, měla by mít Kačka 1142 bodů, což je pro ni při velkém standardu a prvních velkých závodech dobrá zkušenost a navíc osobák. Gratulujeme !
Jen tak pro zajímavost - sourozenecký centrový duel - Radek 47 X Kačka 43
Co na to trenér zatím netušíme a držíme pěsti do finále.
Slova trenéra:
"Tak dnešek je o poznání lepší. Kačka 1142 a do stanoveného limitu ji chybí 10 bodíků. To ovšem nesmí začít ve čtvrté položce první ranou v hodnotě 7. To se to pak těžko dohání. V kleče jsou také mezery, ale pochvalu si zaslouží za statečnost a bojovnost. Jak říká, je to divné bez ostatních a bez holek. Vítej ve dospělém světě. Radek se dostal celkem dobrým výsledkem 1160 z 5.místa do finále. I tady musím ocenit konečně ne snahu, tu má Radek vždy, ale celkem soustředěný výkon. Zde by se mohlo blýskat opravdu na dobré časy. Finále je už jen tréninkový bonus v dnešním podání. Oba za dnešek chválím."
Ještě by to chtělo fotečku trenére 😉
Radek obsadil ve finále 6. místo, kdy se mu nedařilo už v leze a ve stoje bylo dokonáno. Ale i přes tyto nedostatky je to celkem dobré. Účasti v tomto finále si zajistil postup do závěrečného 4. kola, které je považováno za celkové finále. Gratulujeme !
 
 
 
 

Zpět na výpis