Aktuality

Úvod » Aktuality
02.12.

Startovka na 3. kolo Liberecké vzduchovkové ligy - neděle 6.12.2015

Startovku na 3. kolo naší ligy najdete zde. Snažili jsme se ji upravit podle vašich přání. Pokud se ve startovce najdete (byli jste na 2. kole) a nepřijedete,... více

30.11.

GP Nisa a GP Syner - naše závody 1. kategorie - Liberec 23. a 24. ledna 2016

Za hodinu bude 1. prosince a tedy doba, kdy jsme slíbili otevřít přihlášky na naše závody 1. kategorie a sledované závody reprezentace - 24.... více

30.11.

Byli jsme na GP Rapidu - Plzeň 28. a 29. listopadu 2015

Naše malá výprava - trenér, Radek Mikulčík a Jana Bublová - vyrazila do Plzně v sobotu dopoledne, stavila se u Míry Vargy v krámě a vyzvedla... více

23.11.

Naši na GP Nisa a VC Stráže n.N. - 21. a 22. listopadu 2015

Na těchto závodech 1. kategorie a sledovaných závodech reprezentace jsme byli tak trochu doma - sice jsme je nepořádali, ale střílelo se v Liberci a... více

15.11.

Pohár starosty - Brandýs n/L 14. listopadu 2015 - vítězství našeho družstva

Tři auta, hodně nových zbraní a hodně poruch a problémů - i tak by se dal z naší strany popsat tento tradiční oblíbený závod, z něhož... více

12.11.

ZMĚNA TERMÍNU GP LIBEREC - posouvá se o týden dopředu

Z technických důvodů se termín GP Liberec a GP Syner - závodů 1. kategorie a sledovaných závodů reprezentace ČR přesouvá o týden dopředu - tento... více

12.11.

Naši na 2. kole liberecké ligy - pěkné výsledky i umístění

Vždy jsme říkali, že na našich závodech je důležitější, jak se je podaří zorganizovat, než výsledky našich střelců. Tvrdíme to... více

09.11.

2. kolo Liberecké ligy - 8.11. 2015 jsme překonali rekord!

Nebyl to rekord v nástřelu, ale v účasti. Podívejte se na fotky v naší galerii a na výsledky. Sešlo se  nás rekordních 149... více

07.11.

VC Jiříkova - 7. listopadu 2015 - Kačka i Radek opět vítězí

Do Jiříkova jsme jeli 3 auty, celkem 12 střelců (Jana Bublová 2x - jednou leže, potom ještě stoje) a trenér. Fotky najdete zde. V Jiříkově pro nás... více

06.11.

Konečná startovka na 2. kolo Liberecké vzduchovkové ligy

Čekali jsme, že na předběžnou startovku zareagují nepřihlášení střelci, ale že to bude až tak masivní, to nás zaskočilo. Je přihlášen... více

05.11.

Předběžná startovka na 2. kolo Liberecké ligy - 8.11.2015

V sekci Naše akce je zveřejněna startovka na 2. kolo naší ligy. Podívat se můžete zde. více

02.11.

MČR ve sportovní kuši - Brno 24.10.2015 - Jana zlatá

Jana Lauermannová zvítězila na Mezinárodním Mistrovství ČR ve střelbě ze sportovní kuše - nastřílela 378 bodů a byla nejlepší... více

01.11.

Naši na VC ZŠ Sever - Česká Lípa 31. října 2015 - Radek třetí v osobáku

Na závěr krajského soustředění se Hynek Mikulčík, Radek Mikulčík (oba v kategorii mužů), Jana Bublová a Vítek Škrbel (v kategorii dorostu)... více

01.11.

Krajské soustředění VzPu stoje - Č. Lípa 29.-31. října 2015

Krajského soustředění se od nás zúčastnili Radek Mikulčík, Jana Bublová a Vítek Škrbel s trenéry Regnerem a Mikulčíkem. Udělalo... více

28.10.

Naši na 1. kole Liberecké ligy

S odstupem, po vysílení všech našich členů při pořádání 1. kola (jsme rádi, že účastníci v několika mailech chválili... více

28.10.

Malá cena medvědů - Kolín - 24.10.2015 - Kačka druhá, Jana třetí

Dvě auta dovezla našich 9 střelců do Kolína. Špatná adresa v propozicích přivedla k bloudění asi všechny účastníky, my jsme... více

26.10.

Výsledky 1. kola Liberecké vzduchovkové ligy - 25.10.2015

Na 1. kole jubilejního ročníku naší ligy (25. ročník - slavíme čtvrtstoletí!) se sešlo 123 střelců, doprovod jsme nepočítali. Oproti... více

23.10.

Připomínka termínů našich akcí

Ve vzduchovkové sezóně 2015/16 pořádáme 7 závodů. Blíže zde. více

21.10.

Konečná startovka na 1. kolo Liberecké vzduchovkové ligy 25.10.2015

Po zveřejnění předběžné startovky, která byla ještě únosná, se přihlásilo dalších 20 střelců. Jak bývá... více

18.10.

Cena Sopky Nová Paka - 17. října 2015 - vítězství a 4 osobní rekordy

Pavel Boháček zvítězil v kategorii mužů a naši mladí střelci v dorostu si nastříleli 4 osobní rekordy! Fotky ze závodu najdete zde. Poslední... více

16.10.

Liberecké střelecké dny pro malé i velké

Název by se také mohl přeložit jako Dny otevřených dveří nebo Nábor, ale měl by signalizovat, že zastřílet si mohou mladí zájemci, ale třeba... více

10.10.

Malorážka v České Lípě - 10. října 2015 - vítězství Pavla Boháčka

Na tradiční závěr sezóny jsme jeli do České Lípy. Z původně plánovaných 3 aut zůstala jen 2 - pro nemoc se omluvili Míra Pavlíček s... více

09.10.

Zahájili jsme zimní sezónu, ještě je několik míst pro nováčky

Tento týden jsme zahájili tréninky na vzduchovkovou sezónu, pro současné střelce i pro nové zájemce uvádíme rozpis tréninků v... více

06.10.

Liberecká vzduchovková liga - propozice

A už to začíná! V neděli 25. října pořádáme 1. kolo naší Liberecké vzduchovkové ligy - k našemu překvapení už je to 25.... více

04.10.

Podzimní cena Chaloupek - 3. října 2015 - Pavel Boháček druhý

Trochu komplikovaný odjezd (Vítek si myslel, že jedeme až v neděli a spal tak tvrdě, že ani telefon neslyšel), hezký výsledek Pavla Boháčka a Kačky... více

28.09.

Podzimní cena Chrastavy - 27.9.2015 - Boháček 2x vítězný

V Chrastavě opět chyběli Pavlíček a Burdová (rodinné povinnosti u rodičů), dále Regnerová (s tátou na MČR v biatlonu), zúčastnil se ale Pavel... více

28.09.

VC Č. Lípy SP 30+30 - Blaška druhý

Jirka Blaška v konkurenci 16 mužů nastřílel slušných 560 bodů, stačilo to na 2. místo s odstupem za vítězným Bláhou (573! bodů) a před... více

20.09.

GP Hradce Králové - 19. září 2015 - Kačka Mikulčíková 573 bodů

Do Hradce jsme jeli oslabení o nejlepší střelce - Pavel Boháček a Hynek Mikulčík museli do práce, Radek Mikulčík po operaci nohy byl také... více

20.09.

Poslední trénink malorážkové sezóny

Ve čtvrtek 17. září jsme se sešli na posledním tréninku malorážky. Pár fotek najdete v naší fotogalerii. Střelnice byla plná, i... více

15.09.

VC Akviny SP 3x20 - Česká Lípa 5. září 2015 - vítězství Jirky Blašky

Jirka Blaška vyhrál závod v České Lípě - tentokrát se sešla menší konkurence, Jirka vyhrál s výsledkem 539 bodů.... více

« < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 > »