Malorážková sezóna začala

Úvod » Pro členy » Informace pro střelce » Malorážková sezóna začala

Od prvního týdne starší, od druhého týdne (po týdenním odpočinku po MČR mládeže) mladší - začínáme trénovat malorážku! Bude nás v této sezóně hodně, na střelnici se sotva vejdeme, bude třeba, aby vše plnili to, co mají. Protože klub doplácí 3/4 ceny každé vystřelené patrony u mladších střelců, budeme pochopitelně chtít, aby se klubové peníze nevyházely do vzduchu a od všech budeme vyžadovat řádný přístup k tréninku. Vzduchovková sezóna se nám mimořádně vydařila, rádi bychom, aby byla stejně úspěšná i malorážka. Pro mnoho našich střelců to bude i premiéra mnoha našich mladých střelců v Poháru talentované mládeže, tedy nejvýznamnější soutěže pro mladé střelce do 18 let, podle kterých jsou potom hodnoceny kluby do soutěže o střelivo a jednou za 2 roky i o kvalitní vzduchovku!

Každý, kdo střílí malorážku, bude vyplňovat tréninkový plán a odevzdá ho do konce prvního týdne následujícího měsíce. Duben bude zkušební pro ty, kteří ho ještě nikdy nevyplňovali. Tito střelci si také pořídí slušný tréninkový deník (nejlépe kroužkový blok) a budou ho používat. Tréninkový plán budou mít vložený v tomto bloku (na šířku, přeložený). Kdo včas neodevzdá, nemůže trénovat, dokud tento úkol nesplní! Kdo nebude mít řádnou morálku na tréninku a nebude se lepšit, bude mu upraven rozpis tréninků (bude mít tréninků méně). Za jarních měsíců je třeba také na tréninky nosit teplé oblečení a ve střelecké tašce mít teplou čepici, rukavice a thermo oblečení, ev. deku na přikrytí!!! Pokud nebudete řádně vybaveni, nebudete moci trénovat - jde opravdu o zdraví!

Pokud z nějakých vážných důvodů nemůžete na závody, jejichž kalendářní plán všichni mají (a je i na našich stránkách), dejte vědět včas, s dostatečným předstihem, aby trenéři mohli zodpovědně připravit přihlášky!

Všem přejeme dobrou sezónu a připomínáme i letní dovolenkové soustředění v srpnu (dopoledne střelba, odpoledne výlety, kola, loďě - udělejte si čas včetně svých rodin, rodičů, sourozenců atd.

Zpět na výpis