VC Ostroměře 9.-10. srpna 2014

Úvod » Aktuality » VC Ostroměře 9.-10. srpna 2014

Těsně před dovolenkovým soustředěním v Písku jsme si odskočili na VC Ostroměře.

V sobotu jeli Mikulčíkovi a Pavel Boháček. Relativně nejlépe dopadl Hynek Mikulčík, který si nastřílel slušný osobáček 580 bodů (včetně jedné "stovky") a skončil na 13. místě. Pavlu Boháčkovi se nedařilo, skončil s 581 body na 11. místě. Slušně nastřílel Radek Mikulčík - 578 bodů stačilo na 7. místo mezi dorostenci.

V neděli jeli s trenérem Regnerem jen oba Mikulčíci (původně měl jet jen Radek, ale táta to nakonec nevydržel a tak přesto, že vrcholily přípravy na klubové soustředění, jel také). Hynek se s 526 body umístil mezi muži na 6. místě. Opět si dal "stovku" v poloze leže, ale slabší stoják výsledku moc nepřidal. Radek byl v dorostu třetí - měl zaděláno na ještě lepší výsledek, ale v poloze stoje po první položce 92 bodů dal jen 83, ale i tak 552 bodů je blízko jeho osobního rekordu a ukazuje se, že i když se mu ještě v závodě nevydaří všechny položky, přesto nastřílí docela slušný výsledek. Snad je to příslib dobrých nástřelů i na dalších závodech.

Výsledky z Ostroměře můžete nalézt zde (60 leže a 3x20) a fotky našich střelců od Květoše Tomečka najdete v naší fotogalerii.

Zpět na výpis