3. kolo ČPTM - Plzeň 15. a 16. srpna 2015 - Radek Mikulčík pátý

Úvod » Aktuality » 3. kolo ČPTM - Plzeň 15. a 16. srpna 2015 - Radek Mikulčík pátý

Ze soustředění jsme jeli hned na 3. kolo ČPTM do Plzně. Po zkušenostech z loňska jsme po týdnu zátěže žádné velké výsledky nečekali, ale bylo to ještě horší! Fotky ve fotogalerii.

SM 60 leže - Radek Mikulčík na důležitých závodech leže velké výsledky nestřílí a tentokráte tomu nebylo jinak. I když už má střeleno 589 bodů, i tentokráte, podobně jako na předešlých kolech ČPTM, to bylo jen 572 bodů, což stačilo až na 20. místo z 68 startujících. Poprvé střílel na ČPTM Ondra Zerzán a jeho osobáček 542 bodů při prvních závodech na elektronické terče byl jediným světlým bodem naší účasti. Jany Bublová a Burdová se také neutrhly - 542 a 530 bodů stačilo jen na umístění pár míst před koncem výsledkové listiny.

VzPu 40 - Radek střílel celkem slušně (na to, že od posledního kola vzduchovku netrénoval) a skončil s 399,8 body těsně na 5. místě.

SM 3x20 - ve standardu se Radkovi vyloženě nedařilo a s 544 body skončil na 8. místě, když jeho ambice byly určitě daleko vyšší. nepovedla se mu ani jedna poloha.

Věříme ale, že po krajském soustředění, na které odjíždíme už ve středu a na něž navazuje účast na Memoriálu Kůrkových, bude lépe. A po týdnu relativního odpočinku v dalším týdnu (jen se dvěma tréninky malorážky a jedním tréninkem vzduchovky) se určitě bude dařit Radkovi lépe - je to důležité, nominoval se do finále ČPTM ve všech disciplínách!

Náš pistolář Jirka Kočí po delší době nastřílel dobře vzduchovou pistoli a skončil v Plzni na pěkném 10. místě s 350 body a nominoval se tak na finále ČPTM v této disciplíně. Ve své druhé disciplíně (SP 30+30) se také zlepšil, ale na umístění mezi lepší polovinou to nestačilo - nastřílel 448 bodů.

 

Zpět na výpis