VC Chrastavy - 29. května 2016 - výborná Klára Boháčková

Úvod » Aktuality » VC Chrastavy - 29. května 2016 - výborná Klára Boháčková

Opět bez některých trenérů, ale tentokrát s větší účastí se střelci našeho klubu zúčastnili tradičních závodů v Chrastavě. Zeza kopce jel Pavel Boháček s Klárou, z druhé strany Ještědu bral Kačku Mikulčíkovou, opět jel Petr Záborec, který bral ty, kteří stříleli předešlý den v Jablonci (jen Nikča místo těchto závodů běžela biatlon v Ruprechticích) včetně už uzdraveného Vojty. Fotky najdete zde.

Ve sloučené kategorii žen a dorostu to naši mladí neměli lehké - soutěžit s Danou Hulíkovou je nad jejich síly, ale 574 bodů Klárky bylo výborných a stačilo to na pěkné druhé místo! Jsme rádi, že Klára potvrzuje i na závodech výborné nástřely z tréninku. Osmý skončil Vojta s 568 body - porazil i tátu, který sobotní výkon nezopakoval... Těsně za ním skončila Kačka Mikulčíková s 564 body, která zatím hledá loňskou formu, ale věříme, že ji najde co nejdříve! Michal Holát si nastřílel slušný osobák - 544 bodů ve svém druhém závodě v životě, slušně střílel i Vojta Černý - 531 bodů a Anežka Šedková - 528 bodů. V mužích Petr Záborec nezopakoval výkon ze včerejška a byl s 567 body čtvrtý, když soutěže se nemohl zúčastnit Pavel Boháček, který si doma zapomněl závěr od zbraně!!! Ale dojel si pro něj a stihl ještě vyhrát závod ve standardu 3x20 s náskokem více než 20 bodů - 554 bodů, když výborný měl zejména klečák - 94, 95 bodů. V této disciplíně se spojily všechny kategorie, protože střílelo jen 9 závodníků.