Podzimní cena Novoles - 4. září 2016 - 3 vítězství

Úvod » Aktuality » Podzimní cena Novoles - 4. září 2016 - 3 vítězství

Nové Lesy jsme si vybrali pro test naší výkonnosti před MČR. Nakonec se to nepodařilo zcela podle našich představ - někteří se nemohli zúčastnit (Vojta Záborec skončil na JIPce hned po čtvrtečním tréninku, Martin Kočí neodcestoval kvůli zlomené ruce a Nikča Regnerová dala přednost vybojovanému postupu na Český pohár v biatlonu v Novém Městě na Moravě). Podívat se můžete i na fotky z těchto závodů.

Ale i bez jejich účasti skončily závody úspěchem našich střelců. V mužích leže Pavel Boháček zvítězil s 589 body před Pospíšilem z Hradce Králového a dalším naším střelcem Petrem Záborcem, který si nastřílel hezký osobák 588 bodů s výrazně lepší první polovinou závodu. Ve stejné disciplíně dorostu byl také nejlepší náš závodník - Radek Mikulčík nastřílel stejný výsledek jako Pavel Boháček - s 589 body byl 10 bodů před druhým, třetí skončila jeho sestra Kačka (579 bodů, stejně jako druhý Kahan z Jablonce) a čtvrtá další členka naší výpravy - Klára Boháčková (578 bodů s trochu nevyrovnanými položkami). Vítek Škrbel si vyrovnal osobák - 563 bodů a Vojta Černý měl 523 bodů. Ve standardu střílel z našich jen Radek - ale s 565 body jasně vyhrál, když nastřílel nejvíc ze všech kategorií. Přesto zamrzel nepoměr 1. a 2. položky ve všech disciplinách - vždy měl první položku daleko lepší a kdyby dokázal i ve druhé položce nastřílet stejně, byl by z toho nejen osobák, ale hlavně hodně dobrý výsledek, na který Radek stále čeká. Položky kleče 95, 92, leže 99, 94, stoje 97, 88! Kdyby dokázal nastřílet druhé položky jako ty první, bylo by z toho víc jak 580 bodů, ale kdyby...

Na zpáteční cestě jsme se stavili u Vojty Záborce v nemocnici - právě ho dali na normální pokoj, vypadal dobře a třeba pojede i na MČR.

Zpět na výpis