Mezinárodní mistrovství veteránů - Plzeň - trochu se zpožděním

Úvod » Aktuality » Mezinárodní mistrovství veteránů - Plzeň - trochu se zpožděním

Ve dnech 16.-18. června se v Plzni uskutečnil již sedmadvacátý ročník mezinárodního Mistrovství veteránů. Fotky najdete zde. Na tento ročník se přihlásilo dvěstě šedesát šest střelců z třiadvaceti zemí. Bohužel nikdy se  nestane, aby přijeli všichni, takže konečný počet zúčastněných střelců byl o pár desítek menší. Ale co je důležité pro nás, poprvé na této soutěži startoval střelec z našeho klubu - v té nejmladší věkové kategorii 45 - 54 let startoval předseda našeho klubu Hynek Mikulčík.
Popravdě - odjížděl s většími ambicemi, i členové klubu věřili, že bude klub dobře reprezentovat. Nakonec Hynek nebyl spokojen s výsledkem v ani jedné disciplíně, ale byly to jeho první mezinárodní závody...
Ve vzduchové pušce stoje skončil na 14. místě s 378,3 bodu, v malorážce leže byl s 589,9 bodu na 25. místě a nejlépe skončil v malorážkovém standardu - 10. místo s 528 body. My, kteří ho známe, víme, že dokáže ve všech třech disciplínách střílet podstatně lepší výsledky! Věříme, že na dalším ročníku Mistrovství veteránů, který by měl být 15. – 17. 6. 2018, už to, co umí, prodá daleko lépe!

Zpět na výpis