Potkali se u Kolína - Poděbrady 29. července 2017 - Máme všechny medaile

Úvod » Aktuality » Potkali se u Kolína - Poděbrady 29. července 2017 - Máme všechny medaile

No máme - ne, že bychom jiným nic nepustili, ale podařilo se nám získat zlato - Kačka Mikulčíková v dorostu leže, máme i stříbro (družstva Boháčkovi), bronz získal Pavel Boháček v mužích ve standardu 3x20 a dokonce máme i bramborovou medaili (Radek Mikulčík v dorostu ve standardu byl čtvrtý). Do Poděbrad jezdíme rádi, i když tentokráte pořádali závody kolegové z SSK DDM Kolín - ale už vloni se nám na "medvědech" líbilo!
Přehled našich výsledků je poměrně dlouhý, protože nás jelo hodně a ještě někteří stříleli víc disciplín.

V disciplíně leže nejvíc zazářila určitě Kačka, nejen proto, že vyhrála, ale i výsledek 589 bodů stojí za pozornost! Kačka nastřílela i nejvíc ze všech našich účastníků - nestačili jí ani naši muži, ani brácha Radek, který naopak v disciplíně 60 ran leže byl asi největším zklamáním výpravy. Devátá skončila Klára Boháčková (580 bodů), jedenáctý Vojta Záborec s 576 body. Tito tři dorostenci - vlastně ještě žáci (všichni jsou ročník narození 2004) nám v poslední době dělají radost. Radek Mikulčík s 570 body byl na 20. místě, Vojta Černý nastřílel 530 bodů (dloiho teď netrénoval) a Petr Herrmann, znašich nejméně zkušený, nastřílel 490 bodů (rozdíly mezi položkami jsou velké - nejhorší 70 bodů a nejlepší 94! - věříme, že až si všechno u Petra sedne, budou to slušné výsledky.
V mužích ve stejné disciplíně ve velké konkurenci (Čadek, Varga, Haman a další) skončil Pavel Boháček pátý s 584 body, Petr Záborec byl jedenáctý (578 bodů) a Hynek Mikulčík čtrnáctý s 576 body.
V soutěži dvoučlenných družstev skončili otec a dcera Boháčkovi na výborném druhém místě.

Ve standardu v dorostu nastřílel Radek 560 bodů, když po výborné první položce stoje 97 bodů střelil druhou 89 bodů a přišel o možnost bojovat o 1. místo. V mužích Pavel nastřílel 562 bodů (190, 195, 177), Hynek skončil na 8. místě s 531 body.

Další týden nás čeká tradiční Ostroměř (kde bude střílet i náš kamarád ze Švýcarska Dominik Lüthi a jsme na jeho vystoupení opravdu zvědaví).

Zpět na výpis