Malá cena medvědů - Kolín 4. listopadu 2017 - medvědi už nás nechtějí :)

Úvod » Aktuality » Malá cena medvědů - Kolín 4. listopadu 2017 - medvědi už nás nechtějí :)

Čtyři auta řízená rodiči a naplněná střelci - to byla naše výprava do Kolína, kde někteří již v krytu CO kdysi stříleli, jiní zde byli poprvé. Fotky najdete zde. Z našich kromě nemocných (k nim se připojila ráno těsně před odjezdem Aneta, kterou vezli se slepákem na chirurgii) chyběli také stojačkáři, kteří byli v Ostravě, kde se střílel sledovaný závod reprezentace.
Příjemná atmosféra zásluhou pořadatelů, kteří i v nevlídných prostorách krytu (co bychom za něj pro naše tréninky dali!) vytvořili pěkné ovzduší a zvláštní pochvalu zaslouží za rychlé zpracování výsledků a jejich promítání na projektoru. Dobře fungovalo i občerstvení a přes poměrně malý prostor pro nestřílející bylo na střelišti dostatek klidu pro ty, kteří stříleli. Je dobře, že zde našli cestu ke spolupráci oba kolínské kluby a že se v Kolíně opět střílí vzduchovkové závody.
 V žertu bylo určitě myšleno, když při vyhlašování výsledků říkali, že Liberec už tu nechtějí - v kategorii do 14 let jsme totiž přes nabitou konkurenci získali první 3 místa -  Kačka Mikulčíková zlato, Vojta Záborec stříbro a Klára Boháčková bronz. To by ale nemělo zastřít skutečnost, že některým z našich dalších střelců se nedařilo. Do 12 let například Nikče Regnerové, naopak v této kategorii musíme pochválit za slušný osobák (přes předposlední ránu v soutěži jen 7,8!) Petra Trnovského, který Nikču málem přestřílel!
Ale podrobněji s výsledkovou listinou v ruce.
Do 12 let - Nikča Regnerová sedmá (308,6 b. - to je určitě málo, Nikča si stěžuje na to, že špatně vidí, uvidíme, co řeknou doktoři), Petr Trnovský osmý (307,8 - krásný výsledek), Míša Malinovský 294,6 (to by šlo...), Jakub Mládek 281,5 (to by už mělo být víc).
Do 14 let - první Kačka Mikulčíková 316,2, druhý Vojta Záborec 314,7 a třetí Klára Boháčková 314,4 (Klára bere určitě jako ne moc velký výsledek, ale zatím stále se střelbou na desetiny začínáme a například Kahoun z Vlašimi, který u nás vyhrál ligu s fantastickým nástřelem přes 317 bodů, měl tentokrát "jen" 313,7 bodu). Pavel Molnár 304,0 a Petr Herrmann 302,9 - to jsou uspokojivé výsledky, Maruška Malinovská 295,1 - to je určitě pohoršení oproti Budějovicím, ale zavinilo to hlavně první špatná položka! Vojta Jungmann 266,8 - to je ve srovnání s posledními výsledky zklamání. Ale určitě bude líp - Vojta při nepřítomnosti většiny trenérů se o sebe musel starat sám, možná i to bude důvodem jeho slabšího výsledku.
V dorostu 40 ran jsme měli jen Vojtu Černého - 356,9 bodu zatím na nejlepší nestačí, ale pro Vojtu je to určitě dobrý výsledek!
V mužích nás reprezentoval Vítek Škrbel, který si zvyká na 60 ran, které už bude muset střílet od ledna - 557,1 bodu je slušný výsledek (přitom na druhé položce ztratil 5 bodů).
Už se těšíme na další závody v Kolíně...

Zpět na výpis