Výsledky 2. kola Liberecké ligy - rekordy v účasti už nevedeme

Úvod » Aktuality » Výsledky 2. kola Liberecké ligy - rekordy v účasti už nevedeme

Jsme rádi, že si k nám našlo cestu 65 střelců leže, 62 puškařů stoje a 35 pistolářů, celkem tedy 162 střelců. Atmosféru si můžete zažít zde na fotkách. Výsledkovku druhého kola najdete tady nebo můžete mít i výsledky po dvou kolech.
Už jsme přestali počítat, které kolo bylo nebo mohlo být rekordním, protože prostě den má jen tolik hodion, kolik má. Přesto jsme se pokusili vyhovět i těm zájemcům, kteří se nevešli na 1. kolo a přidali jsme 2 půlsměny (jedna leže, jedna stoje a pistole). Bohužel, zatímco v kategoriích mládeže leže jen 2 nepřijeli, v ostatních disciplínách byla fluktuace podstatně větší, u některých bez omluvy, což samozřejmě mrzí, protože místo nich mohli střílet jiní. Ale na druhou stranu i přes uvolněné stavy mělo druhé kolo spád a přestože někdy improvizace při našem nonstop systému prověřila mozkové závity pořadatelů, končili jsme dříve, než jsme čekali. Líto nám bylo jednoho seniora, který doma zapomněl zbraň a ještě otáčel auto a dorazil znovu, tentokráte už se zbraní - ale když viděl, že by hodně zdržoval, závod vzdal. Najel tak zbytečně 280 kilometrů, ale obdiv pořadatelů dosáhl až tak daleko, že mu nabídli, aby si při příštím kole střelil dva závody. Věříme, že nikdo nebude proti, pokud se Luboš rozhodne zkusit, co vydrží!
Všem střelcům děkujeme za účast, škoda, že se střelci ze Slatiny Brno nepřijel Standa Hlaváček, aby viděl, že v Liberci je i lepší kantýna, než ta, která probíhá v režii technické univerzity při dvou libereckých závodech 1. kategorie a že nepřijela Ostrava s Květou Tomečkem, aby viděl, že jsme si jeho poznámky o dataprojektoru vzali k srdci i na menších závodech. Těšíme se opět na setkání při třetím kole Liberecké ligy v neděli 17. prosince a připomínáme, že v sobotu před naším závodem můžete navštívit i závod v České Lípě, který pořádá SSK Manušice a přespat potom u nás ve škole. Ale nezapomeňte svoji účast na našem 3. kole ligy za střelce svého klubu potvrdit – při tvorbě startovky budeme vycházet ze zařazení na 2. kole, kdo tedy bude navíc, je třeba, aby se přihlásil a my se budeme snažit ho zařadit.

Zpět na výpis