Současný stav přihlášek na GP Liberec a GP Syner 2018

Úvod » Aktuality » Současný stav přihlášek na GP Liberec a GP Syner 2018

Od soboty 2.12. 2017 ráno byly zahájeny přihlášky pro zahraniční střelce a členy našich sedmi regionálních center. Na této adrese můžete najít startovku s přehledy zařazených střelců i seznamy čekatelů.
Zahraniční zájemce jsme zařadili, pro ty z nich, kteří se ještě nerozhodli, jsme zřídili časově omezené rezervace. Pro regionální střelecká centra, kteří mají zařazené reprezentanty A, B, C a kategorie M byly vyčleněny 3 dny na přednostní přihlášky. Některá střediska neměla zájem, jiná se k přihlášce nedostala včas a tak pro ostatní střelce zbylo trochu více míst, než jsme původně předpokládali. Přesto je na každý den (střílí se oba dny v pěti směnách, tedy 200 střelců každý den) přihlášeno 40 čekatelů, protože kapacita střelnice na oba dny byla rozebrána během několika minut od zahájení přihlášek pro nestřediskové střelce. Mezi čekateli jsou i někteří reprezentanti z center, která zaspala. Zatím se ovšem uvolnilo minimum stavů a tak moc naděje čekatelé nemají. Snad jedině po 10. lednu, pokud se uvolní některé stavy rezervované pro zahraniční střelce.


Přesto jsme připravení průběžně reagovat na eventuelní odhlášky a prosíme všechny, kteří vědí, že se soutěže nebudou moci zúčastnit, aby dali bez odkladu vědět na mail info@strelbaliberec.cz. Ty, kteří by v takovýchto případech byli z čekatelů přeřazeni do startovní listiny, budeme okamžitě informovat.

Zpět na výpis