GP Praha - Plzeň 9. a 10. ledna 2017 - vítězný Radek

Úvod » Aktuality » GP Praha - Plzeň 9. a 10. ledna 2017 - vítězný Radek

Dalšího sledovaného závodu reprezentace se zúčastnili i tři naši střelci. Tradiční GP Praha (trochu paradoxně, ale na druhé straně na elektroniku) střílená v Plzni, měla vypsanou i kategorii juniorů, kteří jinak musí střílet v mužích. Využil toho i Radek Mikulčík, který tak střílel v juniorech a další naši (Hynek Mikulčík a Míra Pavlíček) stříleli v mužích.
Radek obou závodů využil k zápisu dalšího slušného výsledku do žebříčku reprezentace, když první den nastřílel 621,1 bodu a druhý den tento dobrý výsledek zopakoval. Od takovýchto výsledků se určitě dá odpíchnout k dalšímu výsledku, kterým by splnil požadavky na juniory k zařazení do reprezentace A. Navíc první den postupoval z druhého místa do finále a v něm deklasoval všechny soupeře a zvítězil o 3,4 bodu!
Velmi dobře střílel první den i jeho otec - Hynek nastřílel 592,8 bodu! Druhý den už to bylo trochu slabší, ale i 580,2 je pro Hynka dobrý výsledek. Míra zatím svůj stín nepřekročil - první den 551,3 a druhý den 545,2.
Nicméně fakt, že Radek vyhrál už druhé finále na sledovaných závodech reprezentace (to první dokonce v mužích), stojí za pozornost!

Zpět na výpis