Jak dopadli naši střelci na Liberecké lize

Úvod » Aktuality » Jak dopadli naši střelci na Liberecké lize

Vzduchová puška leže do 12 let - nejlepší z našich byl Petr Trnovský, který od začátku sezóny udělal velký pokrok a skončil na 5.místě. Výhodou je, že patří k nejmladším střelcům a bude v této kategorii i příští rok!
Do 14 let - zde vyhráváme téměř na všech závodech po celé ČR, ale doma není nikdo prorokem! Naše nejlepší porazil Kahoun z Vlašimi, druhá skončila Klára Boháčková a třetí jindy naprosto suverénní Kačka Mikulčíková. Pátý byl ještě Vojta Záborec!
VzPu stoje dorost do 16 let - v této kategorii teprve začínáme a měli jsme jen ojedinělé starty, ale příští rok to už bude úplně jiné - začínají (a dobře) střílet Kačka, Klára, Vojta i Maruška Malinovská, a postupně se zlepšuje i Vojta Černý.
Dorost do 18 let - tady v současné době nemáme nikoho...
Muži - suverénně vyhrál Radek Mikulčík, který střílel stejné výsledky, s jakými poráží juniorskou konkurenci v ČR. Čtvrtý byl Pavel Boháček, šestý Míra Pavlíček, škoda, že ostatní naši nestříleli více kol...
Senioři - šestý skončil sedmdesátiletý Jirka Miškovský!
A jak jsme si vedli v pistolích? Ála Burdová byla druhá v ženách, v dorostu Verča Hrubešová čtvrtá (367 bodů na třetím kole!) a Jirka Koprivnikar šestý. A JIrka ještě skončil druhý v rychlopalné pistoli, kde ho o bod porazil státní trenér Putna - střílelo se bez rozdílu kategorií, čtvrtý byl ještě Jirka Blaška.

Zpět na výpis