LM a SM 60 leže - Semily 13. května 2018

Úvod » Aktuality » LM a SM 60 leže - Semily 13. května 2018

Zatímco někteří z našich byli v Plzni, další si vyjeli na nedaleké závody do Semil. Byli to převážně mladí, z dospěláků stříleli Petr Záborec, Míra Pavlíček a Pavel Boháček. Fotky Tomáše Mládka najdete zde.
Závody na střelnici, která se primárně používá pro pistoli, pořádají pistoláři a tak si na některé věci těžko zvykáme, ale alespoň se učíme myslet trochu variabilně. Střelbu na placky překvapivě nezvládl nejzkušenější - 562 bodů Pavel Boháček, který určitě před závodem patřil k favoritům, už dlouho nepamatuje (jestli vůbec). Vyznamenala se také Nikča Regnerová, která byla bez střelecké tašky, takže si vypůjčila od někoho dioptr, od jiného průhledítko, jinde kabát a rukavici a jinde zase dalekohled. Jen střelecké brýle si neměla od koho půjčit. Přesto nastřílela zatím svůj letošní nejlepší výsledek a zůstala jen 2 body za Pavlem - 560 bodů! Ale střílelo nás víc (a víc nás také placky nezvládalo).
Mezi našimi muži nastřílel nejvíce Petr Záborec, ale s 568 body určitě spokojený nebyl. A Míra Pavlíček ten už vůbec nemohl být nadšený - 517 bodů! A z našich dorostenců (vlastně ještě žáků) se za Nikčou seřadili takto: Petr Herrmann 555 bodů (to je i na pochvalu!), Vojta Jungmann 529, Kuba Mládek 525 a Péťa Trnovský 521 (všichni určitě spokojení), Míša Malinovský 467 (určitě nespokojený a Lukáše jsme v ofocené výsledkovce nenašli. Až dojde výsledkovka, ještě se k výsledkům vrátíme...

Zpět na výpis