Naši na Duklácké mládežnické lize - Plzeň 10. června 2018

Úvod » Aktuality » Naši na Duklácké mládežnické lize - Plzeň 10. června 2018

Doplňkem KZR dospělých je Letní Duklácká mládežnická liga - mladí si mohou zastřílet na elektroniku malorážku leže nebo standard. Naši volí standard 3x20, tedy disciplínu, která se tak často na běžných závodech nestřílí a se kterou naši nejmladší teprve začínají. Nejsou to však úplní střelečtí začátečníci, nějaké to střílení ve vzduchovce i malorážce mají za sebou, ale se standardem ve třech polohách opravdu teprve začínají.
Překvapivě nejvíc nastřílela Maruška Malinovská - především díky vynikajícímu stojáku (86, 89 - 175 bodů) a také druhým položkám kleče i leže (90, 97) si o hodně zlepšila osobák na 537 bodů a skončila devátá! Další naše střelkyně se zařadily za ni - Kačka Mikulčíková měla 532 bodů (pár bodíků ve stoje by se hodilo...) a Klára Boháčková 526 bodů (po výborném prvním stojáku 89 bodů přišel druhý se 79 body!). V dorostencích Vojta Záborec nastřílel také hezky - 534 bodů a 9. místo. Z našich střílel nejlépe kleče - 185 bodů i leže - 193 bodů.
Zdá se, že naši nejlepší žáci se v dorostenecké kategorii brzy výsledkově dotáhnou na soupeře, kteří jsou většinou o dost starší...

Zpět na výpis