Výsledky 2. kola Liberecké vzduchovkové ligy - 18.11. 2018

Úvod » Aktuality » Výsledky 2. kola Liberecké vzduchovkové ligy - 18.11. 2018

Výsledky najdete zde (2. kolo) a tady (stav po 2 kolech). Prohlédnout si můžete i fotky.

Účast na tomto kole byla poměrně vysoká – 171 závodníků. Přesto vše běželo jak mělo, střílelo se v 9 směnách + rychlopalka v Chrastavě a končili jsme v rozumnou dobu po 18. hodině. Z výkonů stojí za zmínku hlavně převaha dorostu do 16 let nad staršími kolegy do 18 let, a to nejen množstvím, ale hlavně výkonností (nejlepší Novotný z Kolína s pěknými 412,3 bodu a ještě domácí Záborec a Svobodová z Manušic přes 409 bodů). Jinak hvězdami závodu byly tentokráte ženy - v pistoli Středová z Vrchlabí v dorostu s 380 body s velmi vyrovnanými položkami a v pušce v ženách Širlová z Manušic s osobáčkem, na který se možná trochu načekala, ale stálo to za to – 623,0 a to ještě byla rezervička v poslední položce.

Těšíme se na vás na dalším kole – opět v neděli, tentokráte v čase předvánočním 16.12. Podle slibu našich techniků se již bude střílet na všech stavech osvětlených novými ledkami, dobrá zpráva pro starší a pokročilé J.

Za pořadatele z SSK Liberec zdraví pozorovatel Milan Regner

PS. Ještě připojujeme malý letáček, upozorňující na naši lednovou GP Liberec a Syner s cenami kolem 200 tisíc Kč (tento ročník budou ovšem v převaze v cenách puškaři), propozice pošleme během několika málo dní a elektronické přihlášky vypuknou
7. prosince v 18,00. 

Zpět na výpis