Informace a omluva - přihlášky na GP Liberec a GP Syner 2019

Úvod » Aktuality » Informace a omluva - přihlášky na GP Liberec a GP Syner 2019

Musíme se bohužel omluvit některým z vás, přátelů libereckého střílení. Možná, že v souvislosti s naplněností naší GP Liberec a Syner 2019 o některé z přátel přijdeme… Teď, ve chvíli, kdy je otevřeno přihlašování pro zájemce mimo RSCM, už je totiž volných málo míst, u pušky dokonce ani to ne! Nic nás nemrzí víc, ale snažte se pochopit naši situaci.

Závod je součástí kalendáře ESC, takže zájem střelců z celé Evropy je podstatně větší, než byl ještě vloni. Dále jsme museli dát přednost přihláškám středisek, která měla přihlašovat jen repre a kategorii M. Ne všichni toto dodrželi, přiznáme se, že i my, jako pořadatelé, jsme zařadili naše puškaře, kteří nejsou v reprezentaci, ale na druhé straně jsou to ti, kteří střílí dlouho a nejsou začátečníky. Možná, že podobně se zachovali i ostatní střediska, myslíme si, že nějací slabší střelci se v přednostních přihláškách neobjevili. Nicméně výsledkem všech tlaků je to, že v době, kdy se dostávají k přihláškám běžní střelci, mají pistoláři poměrně mnoho míst, puškaři jsou však zcela vyprodáni a musí se přihlašovat do čekatelů (kde už jsou i zahraniční účastníci!). Pro zahraničí jsme už vyhlásili stopstav. Z tohoto důvodu budeme striktně dodržovat doplňování  z čekatelů a nebudeme přijímat nepřihlášené střelce místo těch, kteří nepřijedou. Víme, že jsou přihlášeni i střelci, kteří určitě v této době budou reprezentovat v zahraničí – jejich místa po nominaci automaticky nahradíme z čekatelů! Takže, prosíme, využijte možnost přihlášky do čekatelů, když zjistíte, že vaše disciplína už nemá volná místa.

                Věřte, že nás těší váš zájem o naše závody, ale více se nás prostě do haly nevejde. Příští rok bychom se proto chtěli znovu pokusit i o možnost střílet už v pátek, zatím nám to vedení Technické Univerzity Liberec z organizačních důvodů (výuka má vždy přednost) neumožňuje.

Ještě jednou se omlouváme všem, na které se nedostane a věříme, že se potkáme v Liberci na jiných střeleckých akcích.

Zpět na výpis