Duklácká mládežnická liga - 3. kolo - Plzeň 15. prosince 2018

Úvod » Aktuality » Duklácká mládežnická liga - 3. kolo - Plzeň 15. prosince 2018

První kolo této soutěže ve vzduchové pušce leže na elektroniku jsme vynechali, na druhém kole jsme už byli a teď jsme jeli na třetí a poslední. Dvě auta s řidiči Chomou a Regnerem vezla 5 střelců (kromě nich ještě na druhém kole střílel Míša Malinovský, ale ten byl s rodiči na dovolené. Pár snímků od Petra Černocha najdete na našem Rajčeti (zde).
Stříleli jsme ve 3. směně (při nenaplnění 1. a 2. směny to znamenalo, že jsme začínali), všichni naši leželi vedle sebe, takže měl trenér docela přehled. Nikča a Péťa se dlouho drželi na odměňovaných místech nebo na postupu do finále u starší kategorie, takže ti čekali až do poslední směny, jak to dopadne - nedopadlo!
V mladší kategorii Péťa Trnovský s 309,2 bodu (rekord ze svých závodů na elektroniku) skončil šestý, Kuba Mládek s 305,1 body (jeden ze slušnějších Kubových výsledků) devatenáctý a Anička Jeníková, které se podařila pouze první položka, na 36. místě výsledkovku uzavírala s 278,6 bodu.
V celkovém hodnocení mladší kategorie byl Péťa desátý, Kuba skončil na 23. místě, Anička na 33. místě a Míša, který střílel jen jedno kolo, na 36. místě.
Musíme doufat, že další den na naší liberecké lize se všichni polepší...

Zpět na výpis