Výsledky našich na 3. kole Liberecké ligy

Úvod » Aktuality » Výsledky našich na 3. kole Liberecké ligy

Bohužel, někteří z našich střelců na našich tradičních závodech chyběli (alpské svahy lákaly víc), nicméně střílelo nás dost, abychom mohli hodnotit.
Leže do 12 let - Péťovi Trnovskému se konečně zadařilo - 313,0 bodů znamenalo druhé místo v kategorii, ale hlavně snad Péťovi dodá trochu sebedůvěry, kterou potřebuje jak sůl (po úspěšné loňské sezóně všichni čekali od té letošní určitě víc). Kuba Mládek s 303,2 bodu byl devátý, letos svoji formu hodně stabilizoval oproti loňským hodně nevyrovnaným výkonům, tak snad se z toho letos urodí i nějaký pěkný výsledek. Anička Jeníková začíná, včera v Plzni se jí nedařilo, teď to bylo lepší - 287,1 bodu, ale určitě by chtěla střílet ještě víc a myslíme, že se jí to povede - přístup k tréninku i závodům má dobrý.
Leže do 14 let - podobně jako Péťovi, i Nikče se na 3. kole podařilo nastřílet lepší výsledek než den předtím v Plzni - 315,9 bodu a druhé místo. Letos je to její druhý nejlepší výsledek, teď by bylo třeba se na této úrovni zafixovat... Nedařilo se Lukáši Chomovi, kterého pokažená prostřední položka odsunula až na 31. místo - 279,9. Že má na víc, ukázala poslední položka - 99,2 bodu!
Celkově k disciplíně leže - je nás výrazně méně, než v minulých sezónách, k tomu mnozí z nich začínají, čeká nás hodně práce!
Dorost do 16 let stoje - to je kategorie, kde nás střílí hodně, všichni přešli z ležáku. Nejlepší byla tentokráte Klára Boháčková (devátá - 396,4 bodu), Vojta Záborec jedenáctý s 393,5 body, Áďa Vaněčková tentokráte těsně přestřílela Kačku Mikulčíkovou a patří jí pochvala za 387,7 bodu! Kačka jen 3 desetinky bodu za ní, dařilo se Anetě Cimmermanové - 377,5 bodu, Vojta Jungmann, který začínal se střelbou s Anetou, ale prošel přeměnou z leváka na praváka, střílí zatím hodně nevyrovnané položky - tentokráte to bylo 332,4 bodu.
V mužích letos minimum závodů (a trénink možná žádný) stíhá Hynek Mikulčík, ale syn Radek ho opět nahradil - letos stabilizoval svoji formu na slušné úrovni, tentokrát to bylo 623,2 bodu a zvítězil, Pavel Boháček byl pátý - výborných 610,8 bodu. Petr Záborec nastřílel svoji klasiku - 578,9 bodu a Míra Pavlíček  (bohužel) také - 543,9 bodu. V seniorech nejstarší ze střeleckého pole Jirka Miškovský nastřílel 524,3 bodu.
V pistoli dorostu Verča Hrubešová nastřílela jeden ze svých lepších letošních výsledků - 358 bodů a získala čtvrté místo. Anička Jungmannová, daleko nejmladší ze startovního pole (nar. 2007) opět zastřílela pěkný závod, tentokrát to bylo 334 bodů! Z našich žen byla lepší začátečnice (ale poctivě trénující) Irena Jungmannová s 518 body (třetí místo), zkušenější, ale netrénující Alena Burdová nastřílela jen 504 bodů. V seniorech Jirka Blaška s 543 body skončil druhý. A rychlopalnou vzduchovou pistoli 2x30 vyhrál pěkným výsledkem 564 bodů Jirka Koprivnikar, od čtvrtého do šestého místa se seřadili Jirka Blaška (521 b.), Petr Hrbek (512 b.) a Adam Blaška (436 b.). 

Zpět na výpis