Výsledky veřejného Krajského přeboru Liberec - vzduchové zbraně - ZŠ Vrchlického 24. února 2019

Úvod » Aktuality » Výsledky veřejného Krajského přeboru Liberec - vzduchové zbraně - ZŠ Vrchlického 24. února 2019

Veřejným krajským přeborem jsme v Liberci uzavřeli pořádání vzduchovkových závodů v sezóně 2018 -2019 v ZŠ Vrchlického. Čeká nás už jen poslední (v této vzduchovkové sezóně již náš osmý) závod – Hamanova Extraliga družstev, která se ale bude střílet na střelnici v Chrastavě… Výsledkovku najdete tady.

Už dlouho se nás nesešlo na vzduchovce tak málo – pouhých 90 střelců, z toho mládeže v poloze leže 32, puškařů stoje 34 a pistolářů 24. Ani výsledky těch nejlepších nebyly až tak vysoké  aby stály za zvláštní pochvalu (bohužel nejlepší střelci kraje z řad mládeže byli na soustředění ve Wroclavi). Ale na druhé straně určitě hodně střelců odjelo spokojených, protože se podařilo nastřílet hodně osobních rekordů ve všech disciplínách a kategoriích.

Zaznamenejme tedy jen ty nejlepší výsledky. Leže do 12 let domácí Trnovský 315,8, do 14 let Bezoušková z Brandýsa 317,2. VzPu dorost – Vadinská z Kolína 407,2, v mužích domácí Boháček 614,6 (osobák na stará kolena J a porážka Mokriše i Hamana), v ženách Kružíková z Ruprechtic 611,1. A v pistolích - v dorostu domácí Hrubešová 362, v mužích Fidler z Boletic 566 a v ženách Kožuchová také 566 bodů.

Všem, kteří přijeli, děkujeme za účast, pro ty, kteří k nám jezdí vytrvale už desítky let, plánujeme pamětní medaile. A zvláštní poděkování rozhodčím Géblovi a Mrňákovi – také už u nás pískají desítky let!

Zpět na výpis