GP Česká Lípa - Manušice 1. června 2019

Úvod » Aktuality » GP Česká Lípa - Manušice 1. června 2019

V sobotu 1. 6. byla větší výprava našich střelců v Hradci Králové, kde se kromě ležáku střílel i standart, ale jen jako dostřel po ležáku - nemohl se proto počítat jako výsledek pro postup na ČPTM. Ve stejný den proto někteří stříleli v Manušicích - Nikča si tam měla vystřílet postup na ČPTM ve standardu a podpořit ji měli Pavel Boháček a Radek Mikulčík.
V malorážce leže Nikča nastřílela 567 bodů, když první polovinu závodu měla lepší než druhou a skončila na 15. místě z 51 startujících v dorostu. V mužích byl Radek tentokráte před Pavlem - skončil s 586 body druhý (škoda jedné položky 95 bodů, mohl to být hodně slušný výsledek), Pavel byl čtvrtý s 578 body.
Ve standardu 3x20 už to Radkovi tolik nešlo. I když v mužích vyhrál, s výsledkem 557 bodů určitě spokojený nebyl... Nikče se naopak dařilo - nastřílela si dost slušný osobák 537 bodů (kleče 185, leže188, stoje164), když poprvé nastřílela trochu i stojáka - kleče a částečně i leže už se jí podařilo slušně nastřílet víckrát! Ve velké konkurenci v kategorii dorostu sice skončila šestnáctá, ale vzhledem k tomu, že byla ročníkem nejmladší, je to úspěch. Věřme, že se jí podobný výsledek podaří brzy zopakovat... Fotky ze závodu najdete na stránkách SSK Manušice.

Zpět na výpis