Duklácká mládežnická liga - Plzeň - 1. kolo - 26.10.2019

Úvod » Aktuality » Duklácká mládežnická liga - Plzeň - 1. kolo - 26.10.2019

Dnes proběhlo 1. kolo Dětské mládežnické ligy v Plzni, kterého se zúčastnili i naši ležáci. Na závody se tentokrál jel podívat i hlavní trenér, aby viděl, jak se mladým střelcům bude dařit. Petra, Aničku, Jakuba, Michala, Niccola a Tomáše doprovázeli jejich trenéři Markéta a Vláďa. Fotky zde. Kompletní výsledky najdete na stránkách Dukly Plzeň.
Vzhledem k tomu, že se v letošním roce střílí v každém kole u starších žáků do 14 let finále, byli po příjezdu Anička a Petr zařazeni do starší kategorie, aby měli možnost vyzkoušet si případně finále. Do finále postoupil Petr z 2. místa s 314,7 bodu a finále vyhrál. Anička se do finále nedostala, když nastřílela 309,4 bodu a skončila 11.
V kategorii do 12 let stříleli Niccolo a Tomáš. Trenérovi se jejich střelba líbila. Tomáš si vystřílel osobák 305,3 bodu a skončil 10. a Niccolo 310,2 bodu a umístil se na 6. místě.
V kategorii do 14 let mimo Petra a Aničky střílel Jakub a Michal. Jakub skončil 9. s 310,3 bodu, když se mu povedla pouze 1. položka. Michal nastřílel 295,7 bodu, když přes rady trenéra nesprávně cvakal. Až po závodu zjistil, jak je důležité mít u sebe správně popsané "cvakání".
Závěr - trenér pochválil Petra za to, jak dobře zvládl své první finále a na každé ráně pracovat tak, jak má. U Aničky trenér čekal více i ona měla větší očekávání. Jakubovi uteklo finále o pár desetin a stále je zbytečně zbrklý. Michal sám zhodnotil, že na příště si dá s cvakáním pozor. A Niccolo s Tomem mají od trenéra pochvalu.

Zpět na výpis