VC Libereckého sdružení - Semily 15. - 17. listopadu 2019

Úvod » Aktuality » VC Libereckého sdružení - Semily 15. - 17. listopadu 2019

Poprvé v Semilech a hned úspěšně. Tak bychom mohli charakterizovat trojici závodů 1. kategorie, jichž je krajské sdružení pořadatelem. Výsledky již byly poslány mailem a zveřejněny na stránkách ČSS, dále je najdete zde - výsledky pátečního závodu, sobotního závodu a nedělního závodu. Fotky najdete tady – pátek, sobota, neděle. A také si můžete přečíst v průběhu soutěže vydávané Zpravodaje.
V pátek v nových závodech dorostu jsme zachovali tradici účasti města Stráž n.N. (SSK z tohoto města byl zakladatelem této soutěže), v sobotu přidali tradičně soutěž našeho krajského sdružení v disciplínách VzPi a VzPu 60 ran s finálem a nedělní soutěže ve všech kategoriích bez finále, nesly název Velká střelecká cena města Semily.
Kromě české reprezentace, kterou okořenila svým startem (a více než úspěšným) i legenda českého střelectví Kateřina Emmons, jsme mohli vidět střelce z Německa a Polska. Takže závod v novém místě s novinkami v programu, ale i zachováním tradice a dle ohlasů soutěžících a doprovodu povedená akce – dokonce se tak trochu obáváme, aby příští rok nebyly problémy s uspokojením všech zájemců o start – tedy situací, se kterou se pořadatelé potýkali na dřívějších ročnících, než se letos zavedl další soutěžní den…

Za zapůjčení elektroniky je třeba poděkovat ČSS, Dukle Plzeň a Olympu Plzeň a za jejich obsluhu pánům Poláčkovi a Machovi, kteří jako vždy odvedli perfektní práci. Stejně tak hlavní rozhodčí pan Bílek. Velké množství dobrovolníků tvořili členové SSK Manušice, Liberec a Semily – díky všem. A poděkování za vstřícný přístup patří i vedení města Semily a jejich Sportovního centra a všem sponzorům.

Zpět na výpis