Výsledky 4. kola Liberecké vzduchovkové ligy - 5. ledna 2020

Úvod » Aktuality » Výsledky 4. kola Liberecké vzduchovkové ligy - 5. ledna 2020

Protože jsme chtěli, aby všichni měli čas rozloučit se s panem Mrňákem, vkládáme výsledky posledního kola až nyní. Výsledky 4. kola najdete zde a celkové výsledky zde.

V kategorii VzPu do 12 let se  na na stupních vítězů umístili sřelci z SSK Manušice Daniel Strupp s 312,8, Zuzana Hlaváčková s 311,7 bopdu a Ondrřej Haluška s 307,6 bodu. V celkovém hodnocení se pak n prvních dvou místech umístili David Strupp, za ním Zuzana Hlaváčková, oba SSK Manušice) a třetí místo obsadila domácí Anna Jeníková.
V kategorii VzPu do 14 let čtvrté kolo vyhrála Eliška Svobodová z DDM Kolín s 316,5 bodu, na druhém místě skončil domácí Petr Trnovský s 316,0 bodu a na třetím místě skončil Jan Štěpáník s SSK Manušice s 314,3 bodu. V celkovém hodnocení zvítězil domácí Petr Trnovský, za ním se umístila Eliška Svobodová DDM Kolín a třetí místo obsadil Jan Štěpánik SSK Manišice.
V kategorii VzPu do 16 let zvítězila Karolína Martínková z SSK Manušice s 409,6 bodu, za ní se umístila Jolala Bezoušková z SSK Brandýs nad Labem s 406,4 bodu a třetí skončil Martin Helus SSK Dukla Plzeň s 403,9 bodu. V celkovém hodnocení zvítězila karolína Martínková z SSK Manušice, na druhém místě skončil Martin Helus a třetí skončila domácí Klára Boháčková, která 4. kolo LVL nestřílela.
V kategorii VzPu do 18 let zvítězila Natálie Fridrichová z SSK Ročov s 397,2 bodu, druhá skončila Veronika Svobodová z SSK Manušice s 393,3 bodu a na třetím místě skončil domácí Jan Janíček s 391,2 bodu. V celkovém hodnocení zvítěžila Veronika Svobodová z SSK Manušice, druhá skončila domácí Marie Malinovská a na třetím místě skončil Vít Raboch z SSK Přezletice.
V kategorii mužů zvítězil ve čtvrtém kolem domácí Radek Mikulčík s 615,2 bodu, druhý také domácí Pavel Boháček s 601,6 bodu a na třetím místě skončil Lukáš Novotný s SSK DDM Kolín s 598,7 bodu. V celkovém hodnocení zvítězil domácí Radek Mikulčík, na druhém místě skončil Lukáš Novotný SSK DDM Kolín a třetí domácí Pavel Boháček.
V kategorii žen zvítězila Veronika Blažíčková z SSK Duklad Plzeň s 612,2 bodu, druhá Denisa Vadinská z téhož klubu s 608,5 bodu a třetí Barbora Hájková z SSK DDM Kolín s 604,5 bodu. V celkovém hodnocení zvítězila Kateřina Kružíková z SSK Ruprechtice, druhá skončila Šárka Hubená z SSK Manušice a třetí Daniela Kožuriková z SSK Bohemia Poděbrady.
V kategorii Seniorů zvítězil Jaroslav Doležal z SSK Bohemia Poděbrady s 574,0 body, na druhém místě skončil Petr Janoušek s SSK Ruprechtice s 573,1 bodu a třetí skončil Zdeněk Šťastný z SSK SPORCK Stará Lysá s 542,3 bodu. V celkovém hodnocení zvítězil Jaroslav Doležal z SSK Bohemia Poděbrady, na druhém místě skončil Petr Janoušek z SSK Ruprechtice a třetí skončil Zdeněk Kučera z SSK Manušice.

V kategorii VzPi dorost zvítězila Kateřina Středová s 373 body, na druhém místě se umístil Martin Stárek s 351 bodem a třetí místo obsadil Jakub Güttler s 343 body, všichni z SSK Škoda Vrchlabí. V celkovém hodnocení zvítězila Kateřina Středová , na druhém skončil Martin Strárek a na třetím místě skončil Martin Jókala všichni SSK Škoda Vrchlabí.
V kategori Mužů zvítězil ve čtvteém kole Miroslav Langer z SSK Manušie s 559 body, na druhém místě skončil roma Středa z SSK Škoda Vrchlabí s 552 body a na třetím Marek Minařík z SSK Manušice s 534 body. V celkovém hodnocení zvítězil Miroslav Langer z SSK Manušice, na druhém Roman Středa z SSK Škoda Vrchlabí a na třetím domácí Jiří Koprivnikar.
V kategorii Ženy zvítězila Tereza Petříková z SSK Škoda Vrchlabí s 545 body, na druhém místě skoničla domácí Irena Jungmannová s 539 body a na třetí místě skončila Hana Salavcová z SSK Manušice s 538 body. V celkovém hodnocení zvítězila Hana Petříková z SSK Škoda Vrchlabí, na druhém místě skončila Hana Salavcová z SSK Manušice a na třetím místě skončila Dagmar Šátková z 
V kategorii Senioři 4. kolo vyhrál Josef Forman z SSK Škoda Mladá Boleslav s 538 body, na druhém místě skončil Evžen Mertlík s 505 body a na třetím místě skončil Antonín Pomeisl s 493 body, oba z SSK Manušice. V celkovém hodnocení zvítězil Josef Forman z SSK Škoda Mladá Boleslav, na druhém místě skončil Evžen Mertlík a na třetím místě skončil Petr Gregar oba z  SSK Manušice.
V rychlopalce zvítězil domácí Jirka Koprivnikar s 572 body, na druhém místě skončil také domácí Petr Hbrbek s 554 body a na třetím skončil Břetislav Putna z SSK Duel Praha s 550 body. V celkovém hodnocení zvítězil domácí Jirka Koprivnikar, na druhém místě skončil Břetislav Putna z SSK Duel Praha a třetí končil domácí Jiří Blaška.

Všem střelcům i jejich doprovodu děkujeme za účast a těšíme se na Vás na Veřejném krajském přeboru, který se bude konat v neděli 23.2.2020 v ZŠ Vrchlického.

  

 

 

 

Zpět na výpis