GRAND PRIX HRADEC KRÁLOVÉ 11.-13.9.2020

Úvod » Aktuality » GRAND PRIX HRADEC KRÁLOVÉ 11.-13.9.2020
Poslední závod před nadcházejícím MČR. Nebylo možné nejet. Jednak jsme měli možnost posledního "ostrého" startu a pak také proto, že do Hradce jezdíme rádi.
 
V sobotu v disciplíně LM60 muži+junioři stříleli jen Radek (5. místo) a Hynek (14. místo). V ženách stále zastoupení nemáme.
V disciplíně SM 60 dorostenci se nám dařilo lépe - 2 medaile získali Jakub (2. místo) a Petr T. (3. místo), následoval Lukáš D. (4. místo), Petr H. (5. místo). Potom jsme nechali pár míst dalším klubům a pokračoval Honza (12. místo), Niccolo (13. místo), Michal (19. místo) a Daniel (23. místo).
V kategorii dorostenek byla hned za medailovými pozicemi Kačka (4. místo), pak Anička (9. místo) a Maruška (12. místo). V družstvech jsme získali 2. místo (Kačka, Radek, Jakub), 6. místo (Hynek a oba Petrové), 9. místo (Lukáš, Maruška a Honza) a 12. místo (Míša, Niccolo a Anička). Po závodech ležáci odjeli domů a standardkáři si užili spolu s trenérem večerní Hradec.
 
V neděli v disciplíně LM 3x40 muži, junioři vyhrál Radek, Petr H. získal 5. místo a Hynek 7. místo.
Kačka střílela SM3x40 v ženách, juniorkách a získala bronz.
V SM 3x20 dorostenci se vedlo lépe Lukášovi (6. místo) před Honzou (9. místo). V dorostenkách skončila Maruška na 8. místě.
 
V neděli se mimo jiné střílela VP 30+30, Jirka B. skončil na 4. místě a Adam na 9. místě.
 
Hradečtí si dali práci s vyhodnocením jednotlivých klubů podle počtu získaných medailí celkem. Vedli jsme si dobře, skončili jsme spolu se sportovním střeleckým klubem Agat Zlotoryja na 4. místě - 1x zlato, 2x stříbro a 2x bronz.
 
 
Závody jsme si všichni užili. Standardkáři navíc i dobrou večeři a večerní Hradec. Přivezli jsme pár cen a osobáků.
 
A jedeme na MČR!
 
 
 

Zpět na výpis