Pohár Hradce Králové a Memoriál J. Pospíšila - Třebeš - 5.6.2021

Úvod » Aktuality » Pohár Hradce Králové a Memoriál J. Pospíšila - Třebeš - 5.6.2021
Jupí, jsou zde oficiální závody!
Těšili jsme se hodně, asi stejně jako většina střelců a jak to dopadlo? Hodnotil trenér 😉
"Naši lezaci se neztratili. Všechny musím pochválit za snahu, i když se projevily chyby z tréninků. Je dobre si někdy poslechnout tady staršího střelce v podání Radka, který to sice někdy řekne poněkud svérázný způsobem, ale má pravdu. Střelci vědí...
Nováček Kafkyn to picnul jako již vystřílený borec. Radost se na to dívat. Kačka bojovala místy s terčem, který ji padal. Byla z toho malinko rozdurděná, nevím po kom to má... Nikča chvílemi bojovala sama se sebou, Míša bojoval statečně, Maruška bojovala s mířením, Niccolo taky sám se sebou - pohoda, Dýťa se pral polohou, Lachtan vypada celkem spokojeně, ale...., s Áňou jsme to nakonec zvládli společně taky dobře. Kuba se snazil a vypadá to na dobré časy, pokud se bude soustředit.
Na prvních závodech jsme se po tak dlouhé době neztratili. Za dnešek všem, doufám, ze jsem na nikoho nezapomněl, taková menší pochvala.
Jsem ještě zvědav na dostřel. Je tady tma jak....
Klecak se střílel po 5 radách do terče v pořadí dostřelu - stoják a pak klečák. O stojáku raději nic psát nebudu, zde vyhořelo všech 5 střelců včetně Radka. Naopak v poloze kleče předvedl Radek výborných 15 ran, kde měl vystřižené samé centrové desitky, poslední dvě rány v závodě to malinko zkazilo - 8,9. Ostatním se dařilo střídavě. Ale na první závodní standard to celkem šlo."

Zpět na výpis