Akademické MČR, 3. kolo Českého poháru mládeže 14.8.-15.8.2021

Úvod » Aktuality » Akademické MČR, 3. kolo Českého poháru mládeže 14.8.-15.8.2021
Do Plzně tentokrát odjíždíme na více skupin tak, abychom se zvládli všichni přepravit. Již včera odjel Radek s Ivetou, protože střílí dopoledne Akademické MČR. Dnes dopoledne odjeli oba trenéři Hynek a Markéta se standardkáři a Míšou a zítra veze Janča zbývající střelce.
 
14.8.2021 - Dnes dopoledne střílel Radek Akademické MČR - VzPu 10, ve kterém se umístil na druhém místě s 620,6 body za olympionikem Přívratským.
 
V pistoli SPi nás reprezentuje Jirka, který ještě střílí (výsledky doplníme). Jirka bude bojovat také v rychlopalné pistoli.
 
První den na 3. kole KZR střílela Kačka s Radkem VzPu. Radek se probojoval do finále, kde skončil celkově na 5. místě. Bohužel mu nevyšly dvě rány za sebou, kdy dal dvě desítky a přišel tak o možnost bojovat o stupně vytězů. Kačka s výkonem něco málo přes 605 bodu skončila na 25 místě, ale bojovala statečně. Zde je potřeba odstranit osmičky a hned by byl výsledek daleko lepší.
 
Druhý den je na programu 3x40 a ležák. Radek postoupil do finále, kde bojuje o co nejlepší umístění. Kačce závod nevyšel, jak by si přála, ale takový je život. Mezery byly v kleče, lezak ukežela a ve stoje jsou stále chyby, kde by si již neměla dovolit položku 89. Celkové ji to dalo 1139 b.
 
Neděle - Radek ve finále opět pátý

Zpět na výpis