Malé ohlédnutí za rokem 2021

Úvod » Aktuality » Malé ohlédnutí za rokem 2021
Většinou bilancujeme úspěchy a neúspěchy koncem stávajícího roku, nebo začátkem následujícího roku. Tentokrát k bilancování roku 2021 došlo až na popeleční středu ....
Zvláštnosti z roku 2020 pokračovaly i v roce 2021 a s tím souvisely i aktivity klubu, které musely reagovat na platná nařízení.
Na základě opatření jsme musely zrušit tradiční závody našeho klubu a to jak závěrečné kolo Liberecké vzduchovké ligu 2020/2021, Veřejný krajský přebor 2021, tak i GP 2021.
Také březen nám přinesl smutek a to v podobě nečekaného odchodu pana Luboše Bílka, kterého jsme měli rádi a stále nám moc chybí.
Rekonstrukce střelnice pokračovala - oprava přitahovačů, rekonstrukce topení na střelnici, zakoupení kotle, štípání dříví, sekání trávy, úklid ...
První oficiální závody, kterých jsme se mohli zúčastnit, proběhli až začátkem července v Třebeši. Po dlouhé době jsme měli možnost vidět známé střelecké tváře a závody jsme si, stejně jako ostatní střelci, užili.
Mezi nadšením z možnosti opět závodit jsme připravovali letní soustředění klubu, které se uskutečnilo na střelnici SSK Ostroh. Místní na nás byli hodní a tímto jim znovu děkujeme možnost uspořádání soustředění.
Přesto, že střelecká sezóna roku 2020 i část sezóny roku 2021 byly ovlivněny covidovými opatřeními, na závodech nám to hezky cinkalo včetně MČR v kulových disciplínách i odloženém vzduchovkovém MČR.
Na podzim odstartoval 30. ročník Liberecké vzduchovkové ligy 2021/2022, který pořádáme v prostorech ZŠ Vrchlického, Liberec.
V roce 2021 podpořili činnost našeho klubu finanční prostředky Krajský úřad Libereckého kraje, Národní sportovní agentura, Nadace České pošty a firmy DENARI.
 
  ·
 

Zpět na výpis