Závody na začátku května

Úvod » Pro členy » Informace pro střelce » Závody na začátku května

1. května do Teplic jedou Mikulčíci (využijí cesty za rodiči...).

V sobotu 2. května jsou přihlášeni do Manušic Boháčková, Bublová, Burdová, Mikulčíci 3x, Regnerová, Zerzán, Reisiegel, Boháček a Pavlíček. Samostatně pojede Pavlíček a Boháček (kdyby jeli bez rodin, mohou se spojit) tak, aby byli v Manušicích nejpozději v 9 hodin, Mikulčíci přijedou z Ústí rovnou do Manušic na 2. směnu (příjezd v 10,30). Ostatní pojedou z Liberce v 8,00 od školy (řidič Regner - Mrňák, Regnerová, Reisiegel; řidič Mikulčíková Romana - Bublová, Zerzán).

V neděli 3. května do Ostroměře na 3x20 Radek Mikulčík s Regnerem.

V sobotu 8. května do Jablonce pojedou všichni (mimo Škrbela a Šedková), střílí se 60 i 3x20 (3x20 jen Mikulčíkové), doprava bude upřesněna.

Potom od středy 13.5. soustředění (nominace v pátek 7.5.) - pravděpodobně Mikulčík, Mikulčíková, Bublová, Burdová, možná Reisiegel a Boháčková (vzhledem k omezeným počtům účastníků se více těžko podaří realizovat) s účastí na závodech v sobotu 16.5. v České Lípě. Všichni ostatní malorážkaři by měli v České Lípě střílet také, organizace dopravy z Liberce později.

V neděli 17. května pořádáme závody na naší střelnici v Liberci - střílet budou všichni malorážkaři, ostatní se zapojí jako pomocníci. Prosím také rodiče, aby si udělali volno - bude to první ročník GP Liberec, rádi bychom dobře zahájili první malorážkové závody našeho klubu a budeme potřebovat všechny ochotné ruce.

 

Zpět na výpis