Květnové akce

Úvod » Pro členy » Informace pro střelce » Květnové akce

Čeká nás toho dost - stačí se podívat do Kalendářního plánu. Hned ve středu 13. května odjíždíme ve 14 hodin na krajské soustředění do Manušic, kde budeme až do soboty, kdy se zúčastníme závodů Memoriálu Rypla v České Lípě (střílí se na placky, ne na převíjecí terče). S trenéry Regnerem a Mikulčíkem jedou Radek, Kačka, obě Jany, Honza Reisiegel, Klára a Nikča.

V neděli 17. května pořádáme GP Liberec ve střelbě z malorážky - LM, SM 60 a dostřel 3x20. Sraz na střelnici v 7 hodin ráno, abychom mohli vše připravit a v 8,45 nastupujeme všichni na stav. Potom budou mít všichni volno až do 15 hodin, kdy by mělo být vyhlášení 60 ran leže. Po vyhlášení se ještě střílí jedna směna dostřelu, takže úplný konec závodů bude kolem 18 hodiny.

Další týden jedou v sobotu Pavel, Hynek a Radek na kontrolní závody repre do Plzně.

A poslední víkend jedou Radek, Honza Reisiegel a obě Jany s Hynkem do Č. Budějovic na 1. kolo Českého poháru talentované mládeže. Podle zařazení do směn pojedou v sobotu ráno nebo již v pátek večer a vracet se budou v neděli, až Radek odstřílí standard 3x20. Cestu a ubytování mají hrazené krajem a střediskem, platí jen startovné 150,- Kč za disciplínu a jídlo.

V neděli 31. května také klub biatlonu pořádá závody v biatlonu a uvítá pomoc všech ochotných dětí, kteří nepojedou do Budějovic i rodičů - počítá samozřejmě s kuchařkami (zisk jde do střeleckého klubu), ale bude potřebovat i pomocné rozhodčí. Hlaste se na známý mail pana Regnera.

A první týden v červnu nás čekají závody v Manušicích...

Zpět na výpis