Aktuality

Úvod » Aktuality
07.05.

51. ročník Velká cena Osvobození 3.5.- 7.5.2023

Tradičního mezinárodního závodu se zúčastnil Radek a Kačka. Kačka z duvodu nadcházejících maturit odjížděla do Plzně později nestřílela tak VzPu. Třípolohový závod se jí nevydařil tak, jak si... více

07.05.

VC Ostroměře & Ostroměřský pohár 6.5. a 7.5.2023

V sobotu 6.5.2023 jsme stříleli na VC Ostroměře LM-SM 60. Trenér Hynek se rozhodl pro trénink a jak jinak, než na závodě. Výsledek? 572 body. Když bude trénovat, má určitě na víc Trenérka Markéta... více

22.04.

Jarní cena Dukly - 22.4.2023

Tentokrát do Plzně vyjel Radek s Petrem a Nicci. Trenér za nimi dojel dodatečně a zastihl střelce při nástřelu. Radek skončil v třípolohovém závodu na 6. místě s 584 body. Niccimu závod vyšel... více

15.04.

Pohár města Černovic

Na poslední vzduchovkový závod této sezóny vyrazila malá výprava z Liberce již včera. V kategorii do 14let vyhrál Tobík s osobákem 316,6 bodu a získal pohár starosty Černovic. Kubik se umístil na... více

09.04.

Krásné Velikonoce

Přejeme krásné prožití svátků jara více

09.04.

Sezemický MAMLAS 2023

Stojáci ukončili vzduchovkovou sezónu na závodu v Sezemicích, kde se střílí 100 ran. Radek nastřílel 1047,4 bodu (2. místo) a do doby, než dostřílela Kačka Štefánková (1048,7 bodu), držel rekord... více

09.04.

MČR 2023

První místo v základním závodu a celkově čtvrté místo je hezký výsledek na MČR Kubo. Také Kája vybojovala na svém prvním MČR v mladších žákyních hezké čtvrté místo. Družstvo ve složení Kuba,... více

09.04.

Trénujeme v Brništi

Pravidelné tréninky doplňujeme vnitroklubovými závody. Tentokrát jsme si vyjeli poměřit síly do Brniště. Trénink i závod jsme si užili. Děkujeme za pozvání, příští závod bude v Chrastavě více

09.04.

MČR 2023 - 19.3.2023 Plzeň

VzPu 40 mladší dorost - 3. místo Nicci s 400,7 bodu, 5. místo Petr T. s 396,3 bodu, Vojta 361,8 bodu. VzPu 40 starší dorost - Chomík 381,3 bodu a 19. místo. VzPu 60 junioři - Lachtan 584,3 bodu a... více

09.04.

Poslední 4.kolo Jiříkovské ligy

V kategorii do 12.let ho vyhrála Kája s výsledkem 312,3. Honzík T. skončil sedmý s nástřelem 303,5. Šárka s nástřelem 302,8 skončila devátá a Honzík P. v pěkném osobáku 295,2 na třináctém místě.... více

09.04.

VEŘEJNÝ KRAJSKÝ PŘEBOR 2023 - 5.3.2023 ZŠ Vrchlického

Tradiční závod pořádaný před MČR.   V kategorii do 12 let - zvítězil a stal se přeborníkem Jakub Hudák (SSK Brniště, 305,9 bodu), 2. místo - Ema Stupková (SSK Manušice, 305,7 bodu) a 3.... více

09.04.

4. kolo Českolipské ligy

V této sezóně jsme neodstříleli všechna kola, ale posledního jsme se zúčastnili. Závodu jsme se zúčastnili s těmito výsledky: Tobík 313,9 bodu, Vilém 313,8 bodu, Kuba 313,2 bodu a Šárka 308,4... více

04.02.

Pátecká diabolka - 4.2.2023

V Pátku už přišlo jaro a pěkně nám to tu cinkalo. VzPu 30 do 12 let vyhrála s přehledem a natřela to i starším střelcům Kája s 314,6 bodu, Honzík T. skončil na 7. místě s 304,4 bodu a Honzík P.... více

29.01.

Jiříkovská liga 2022/2023 - 29.1.2023

Ani jeden z našich nováčů se na závodech neztratil. VzPu 30 do 12 let Kája 1. místo s 309,4 bodu. Šárka 6. místo s 304,2 bodu a Honzík 9. místo s 280,5 bodu. Všichni nováčci si střelili osobáčky.... více

22.01.

Scopi Cup 21.-22.1.2023

21.1.2023 VzPu 40 Dorost - Chomík 384 body. VzPu 60 Muži, Junioři - Radek v základním závodu 1. místo s 629,3 bodu, ve finále 2. místo. Nicci 595,2 bodu, Lachtan 591,4 bodu a Petr T. 584,8 bodu.... více

21.01.

Českolipská liga II. kolo - 21.1.2023

Vyrazili jsme bez nemocného Tobika, který fandil na dálku. Cesta byla hlavně cestou zpět zasněžená, ale jsme v pořádku doma. Osobák veze Honzík 310,0 bodu a 2. místogratulace (VzPu 30 do 12 let).... více

14.01.

Pohár města Benešova 14.1.2023

Do Benešova jsme vyjeli ve více posádkách. Nejdříve vyjela posádka, která zajišťovala přípravu střelnice a "do hotového" přijeli střelci. V kategorii VzPu do 12 let si Šárka vystřelela osobák... více

08.01.

4. kolo LVL 2022/2023 - 8.1.2023

Poslední kolo naší čtyřkolové soutěže máme za sebou. I tohoto kola se zúčastnili střelci ze Slovenské republiky. Čtvrté kolo mohlo celkovým pořadfím zamíchat. Hodnotí se tři nejleší výsledky.... více

01.01.

Poděkování

V roce 2022 podpořili činnost našeho klubu finanční prostředky KÚ LK, SML, NSA a Nadace České pošty - děkujeme . více

25.12.

Náš rok 2022

Náš rok 2022 - hodiny a hodiny tréninků pod vedením skvělých trenérů - tisíce najetých km na cestě za úspěchy i neúspěchy - přátelé a kamarádi napříč střelnicemi - vyjídání dobrůtek v... více

24.12.

Krásné svátky 2022

Přejeme Vám krásné svátky vánoční a dobrý rok 2023 plný zdraví, lásky, radosti, spokojenosti a úspěchů. více

18.12.

Velká cena Sezemic 2022 17.12.2022-18.12.2022

Zatím, co ležáci stříleli 17.12. v Kolíně a stojáci odpočívali, v neděli se situace obrátila a stojáci odjeli do Sezemic. VzPu 60 Muži, Junioři - vyhrál Radek s 628,2 bodu, trenér nastřílel... více

17.12.

O pohár ředitele DDM 2022 - 17.12.2022

Na závod O pohár ředitele DDM 2022 do Kolína vyjel Michal se svou posádkou mladých střelců. Poslední závod sezóny v Kolíně v kategorii VzPu 30 do 12 let vyhrál Tobik s 312,1 bodu, Kubík s 309,3... více

10.12.

Grand Prix Praha 2022 - 10. - 11. 12.2022 Plzeň

10.12.2022 - Radek na jedničkových závodch excelentní s výkonem v základní části 628,4 bodu a 2. místo a ve finále 3. místo! Gratulujeme! Petr T. 587,3 bodu, Nicci 586,9 bodu a Chomík 555,9... více

04.12.

3. LVL 2022/2023 - 4.12.2022

3. kolo LVL 2022/2023 proběhlo na elektronických terčích. Mikulášského kola se zúčastnili také střelci ze Slovenska. VzPu 30 do 12 let - vyhrála Nela Štěpničková (Vlašim, 311,7 bodu), 2. místo... více

14.11.

GRAND PRIX JSB BOHUMÍN Bílovec - 12.11.2022, GRAND PRIX BÍLOVCE Bílovec - 13.11.2022

GRAND PRIX JSB BOHUMÍN Bílovec - 12.11.2022 V kategorii VzPu 40 Dorost se Chomík umístil na 8. místě s 368,6 bodu. V kategorii VzPu 60 Ženy, Juniorky se Katce nedařilo, s nástřelem 613,2 bodu... více

14.11.

Liberecká vzduchovková liga 2022/2023 - 2. kolo

Na druhé kolo Liberecké vzduchovkové ligy jsme si pro střelce připravili překvapení v podobě elektroniky. Až do samého konce jsme sami čekali, zda vše proběhne v pořádku. Závod proběhl bez... více

14.11.

DML 2022 - 2. kolo Plzeň Lobzy - 5.11.2022

Dorost do 12 let - Honzík - 302,4 bodu a 14. místo. Dorost do 14 let - Tobík v základním závodu 312,3 bodu a 5. místo a Kubík 311,8 bodu a 6. místo - oba střelci se dostali do finále. Ve finále... více

14.11.

VC Stráže nad Nisou, VC Libereckého kraje a VC města Semily

VC Stráže nad Nisou - pátek 28.10.2022 - závod určený dorostu Nicci 7. místo s nástřelem 397,0 bodu a postup do prvního finále, ve kterém skončil na 6. místě. Petr T. 11. místo s nástřelem 396,6,... více