Aktuality

Úvod » Aktuality
25.06.

LDML 2.kolo 22.5.2022 - Plzeň

Na druhém kole se Tobiáš umístil na 2. místě s 577 body. Kuba nastřílel 525 body a Vojta 519 bodů. Fanda bojoval tentokrát s nemocí. Ve standardu skončil Petr T. na 7. místě s 544 body.Kuba... více

25.06.

KZR 2. kolo 20.-22.5.2022

V rámci střeleckých soutěží často probíhá i kmenová soutěž mezi členy jednoho klubu, o to více zážitků si pak střelci ze závodů odváží domů. Na druhém kole střelci odvedli své standardní výkony.... více

25.06.

VC Medvědů 2022 - 14.5.-15.5.2022

Odjezd v sobotu ráno byl dramatický. Trenéři s Kačkou odjeli po dvou kolech a Radek s Michal nabírali střelce do vozidel, aby je přepravili na oblíbené závody u medvědů. Podle fotek sami vidíte,... více

25.06.

Jarní cena Chaloupek 2022 - 7.5.2022

Hezký závod v Chaloupkách, podle výsledkovky navíc cestování časem. Kuba vyhrál s 585 body, za ním se umístila Kateřina s 582 body. Pátý skončil Niccolo s 575 body, za ním se umístil Tobík s 574... více

25.06.

Olympiáda dětí a mládeže 2022

Letošní Olympiáda dětí a mládeže proběhne v Olomouci. Střelecké disciplíny se budou střílet v Přerově. Letošní medaile jsou velmi zdařilé. více

25.06.

Letní duklácká mládežnická liga - 1. kolo - Plzeň

Dorostenci 50m vleže - Nejlépe se dařilo Tobiášovi, který skončil na 5. místě s 571 bodem. Fanda nastřílel 547 bodů, Kuba 538 bodů a Vilém 529 bodů. Ve standardu se nejlépe z našich dařilo Kuba,... více

25.06.

KZR, KSZ 2022 - 29.4.2022 - 1.5.2022 - 1. kolo, Plzeň

Posádka ve složení Radek, Kateřina, Nikola a Lachtan vyjela do Plzně ve čtvrtek odpoledně, protože v pátek se střílelo již dopoledne. V základním závodu VzPu Muži Radek skončil 5. s nástřelem 623,2... více

24.04.

Pálení čarodějnic

Předčasné pálení čarodějnic jsme si včera za hezkého počasí užili. Byl čas na setkání, občerstvení, zábavu i sport více

24.04.

Jarní cena - Horní Branná, 19.3.2022

Naši pistoláři Adam a Jirka se zúčastnili střelecké soutěže na Jarní ceně v Horní Branné.   V disciplíně Velkorážná pistole 30+30 získal Jirka stříbro s 542 body a Adam skončil 14. s 414... více

15.04.

Malé ohlédnutí za rokem 2021

Většinou bilancujeme úspěchy a neúspěchy koncem stávajícího roku, nebo začátkem následujícího roku. Tentokrát k bilancování roku 2021 došlo až na popeleční středu .... Zvláštnosti z roku 2020... více

24.03.

MČR AVZO 19.3.2022

MČR AVZO ve střelbě ze vzduchových zbraní se tentokrát konalo v Chomutově. Letos to pěkně cinkalo ;-) více

24.03.

Mistrovství ČR ve střelbě ze vzduchových zbraní

Závěr vzduchovkové sezóny nám přinesl pár medailí. Kačce a Marušce nevyšla díky nepodařené položce nominace do finálové soutěže, ale ostudu si neudělaly, i takový je sport. Radek do finále... více

24.03.

Sezemický Mamlas 2022 - 6.3.2022

Do Sezemic jel již tradičně Radek a vzal s sebou na zkušenou Kubu a Nicciho . Všichni si tento specifický závod užili. více

24.03.

Pistoláří na závodech v Nové Pace - 5.3.2022

Adam s Jirkou se v sobotu zúčastnili závodů ve Sportovní Pistoli 30+30, kde se Jirka umístil na 2. místě s 555 body. Adam získal s nástřelem 509 bodů hezké 9. místo. více

24.03.

VC SSK Dukla Plzeň 5.3.2022

Trenéři a střelci jsou na místě. Snad připraveni. První směna odstřílela a připravuje se další. Nyní už čekáme jen na nejmladší členy výpravy. Čerpáno z výsledků... více

24.03.

VC České Lípy 26.2.-27.2.2022

Máme za sebou další závody a pěkně nám to cinkalo a to jak medailemi, tak osobáčky to vše za vzdáleného dohledu obou trenérů, kteří s námi nejeli. Střelecké posádky technicky zajišťoval... více

24.03.

Veřejný přebor Libereckého kraje 2022 - 20.2.2022

V neděli proběhl Veřejný přebor Libereckého kraje 2022 ve střelbě ze vzduchových zbraní a známe vítěze soutěže i Přeborníky. VzPu 30 ran vleže do 12 let - vítěz závodu a přeborník LK - Michaela... více

24.03.

Irena - 2x stříbrná

Celý víkend Irena Jungmannová někde lítá s pistolí. Včera přivezla z Děčína 2. místo VzPi Ženy, právě teď z Přeboru Libereckého kraje pro změnu 2. místo VzPi Ženy. více

24.03.

Soustředění

Mezi závody a tréninky pořádáme soustředění, na jednom z nich se trenéři právě věnují našim střelcům. Výsledky své práce si budou moci ověřit na Krajském přeboru již v neděli....... více

24.03.

VC Středočeského kraje 2022 12.2.-13.2.2022

VC Středočeského kraje se tentokrát střílela v Plzni. Četnost výpravy ovlivnila nemocnost členů a proto tentokrát měla výpravu na hrbu Markéta za doprovodu Tomáše. V sobotu exceloval v... více

24.03.

Nový team rozhodčích

A je to tady! Máme v klubu nové rozhodčí, kteří absolvovali školení a následně složili odborné zkoušky. Mezi rozhodčí se tedy zařadili - Markéta, Vláďa, Radek a Jirka. Hynek si zvýšil licenci ;-) více

24.03.

Pátecká diabolka 5.2.2022

Závodů se tentokrát zúčstnili střelci bez ternérů, kteří měli povinnosti jinde. Celé závody hezky zhodnotil dospělácký doprovod: Pátecká diabolka v Hostinci v Pátku u Poděbrad My rodiče... více

29.01.

Poděkování

V roce 2021 podpořili činnost našeho klubu finanční prostředky KÚ LK a NSA - děkujeme . více

05.12.

Liberecká vzduchovková liga 2021/2022 -3. kolo - 5.12.2021

Dnešní 3. kolo LVL, které se neslo v duchu čertů a andělů, skončilo. Na naše čertovské závody zavítal Mikuláš z Brniště, který přinesl dobroty pro všechny dnešní účastníky. Brniště děkujeme ️... více

05.12.

Duklácká mládežnická liga 3. kolo - 4.12.2021

Proběhlo 3. kolo Duklácké mládežnické ligy, ze kterých se do celkového hodnocení počítají dva nejlepší výsledky a opět to cinkalo. Třetí kolo v mladších žácích vyhrál Tobiáš náš jediný zástupce... více

05.12.

Mistrovství ČR 2021 mládeže ve sportovní střelbě Plzeň - 21.11.2021

Máme radost z nominace mládeže na vrcholný závod vzduchovkové sezóny, který vyvrcholil medailovými příčkami. V kategorii VzPu do 12 let zvítězil s přehledem Tobiáš. V kategorii VzPu do 14 let... více

05.12.

Duklácká mládežnická liga 2.kolo - 6.11.2021

Druhé kolo DML bylo napínavé do samého konce. Do finále se probojovala trojka zkušenějších střelců. Petr z 1. místa, Niccolo ze 4. místa a Jakub ze 6. místa. Nováček Fanda si střelil osobák a... více

05.12.

Velká cena Jiříkova - 24.10.2021

Do Jiříkova vyrazili střelci bez hlavního trenéra. A jak to dopadlo?   V kategorii mladší žáci do 12 let nejlépe nastřílel Tobiáš a s výsledkem 310,6 bodu se umístil na třetím místě. V... více

« < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 > »