Aktuality

Úvod » Aktuality
25.06.

GP Česká Lípa 4.6.2022

GP Česká Lípa se již tradičně střílí na střelnici v Manušicích. Ze závodů jsme přivezli dvě stříbrné medaile a jednu bramborovou pro sourozence Kačku a Radka, v jejich souboji je to tentokrát 1:0... více

25.06.

Chrastavské slavnosti 2022

V rámci slavností je pro veřejnost otevřena střelnice AVZO Chrastava. Návštěvníci Chrastavských slavností si nenechali ujít možnost vyzkoušet si střelbu ze sportovních zbraní. Příchozí měli... více

25.06.

Odešel pan František Čihák

Střelecký sport dne 25.5.2022 ve věku nedožitých 74let opustil pan František Čihák SSK Sezemice. Budete nám chybět. více

25.06.

ČPM 1. kolo Březová u Karlových Varů

V sobotu se dařilo Niccimu 578 bodů mu přineslo 3. místo, Tobiáš je 6. s 576 body, Kubovi se nedařilo 566 bodů a Lukáš 564 bodů. Petr odpadl po týdenní cyklistickém kurzu V neděli pokračujeme ... více

25.06.

LDML 2.kolo 22.5.2022 - Plzeň

Na druhém kole se Tobiáš umístil na 2. místě s 577 body. Kuba nastřílel 525 body a Vojta 519 bodů. Fanda bojoval tentokrát s nemocí. Ve standardu skončil Petr T. na 7. místě s 544 body.Kuba... více

25.06.

KZR 2. kolo 20.-22.5.2022

V rámci střeleckých soutěží často probíhá i kmenová soutěž mezi členy jednoho klubu, o to více zážitků si pak střelci ze závodů odváží domů. Na druhém kole střelci odvedli své standardní výkony.... více

25.06.

VC Medvědů 2022 - 14.5.-15.5.2022

Odjezd v sobotu ráno byl dramatický. Trenéři s Kačkou odjeli po dvou kolech a Radek s Michal nabírali střelce do vozidel, aby je přepravili na oblíbené závody u medvědů. Podle fotek sami vidíte,... více

25.06.

Jarní cena Chaloupek 2022 - 7.5.2022

Hezký závod v Chaloupkách, podle výsledkovky navíc cestování časem. Kuba vyhrál s 585 body, za ním se umístila Kateřina s 582 body. Pátý skončil Niccolo s 575 body, za ním se umístil Tobík s 574... více

25.06.

Olympiáda dětí a mládeže 2022

Letošní Olympiáda dětí a mládeže proběhne v Olomouci. Střelecké disciplíny se budou střílet v Přerově. Letošní medaile jsou velmi zdařilé. více

25.06.

Letní duklácká mládežnická liga - 1. kolo - Plzeň

Dorostenci 50m vleže - Nejlépe se dařilo Tobiášovi, který skončil na 5. místě s 571 bodem. Fanda nastřílel 547 bodů, Kuba 538 bodů a Vilém 529 bodů. Ve standardu se nejlépe z našich dařilo Kuba,... více

25.06.

KZR, KSZ 2022 - 29.4.2022 - 1.5.2022 - 1. kolo, Plzeň

Posádka ve složení Radek, Kateřina, Nikola a Lachtan vyjela do Plzně ve čtvrtek odpoledně, protože v pátek se střílelo již dopoledne. V základním závodu VzPu Muži Radek skončil 5. s nástřelem 623,2... více

24.04.

Pálení čarodějnic

Předčasné pálení čarodějnic jsme si včera za hezkého počasí užili. Byl čas na setkání, občerstvení, zábavu i sport více

24.04.

Jarní cena - Horní Branná, 19.3.2022

Naši pistoláři Adam a Jirka se zúčastnili střelecké soutěže na Jarní ceně v Horní Branné.   V disciplíně Velkorážná pistole 30+30 získal Jirka stříbro s 542 body a Adam skončil 14. s 414... více

15.04.

Malé ohlédnutí za rokem 2021

Většinou bilancujeme úspěchy a neúspěchy koncem stávajícího roku, nebo začátkem následujícího roku. Tentokrát k bilancování roku 2021 došlo až na popeleční středu .... Zvláštnosti z roku 2020... více

24.03.

MČR AVZO 19.3.2022

MČR AVZO ve střelbě ze vzduchových zbraní se tentokrát konalo v Chomutově. Letos to pěkně cinkalo ;-) více

24.03.

Mistrovství ČR ve střelbě ze vzduchových zbraní

Závěr vzduchovkové sezóny nám přinesl pár medailí. Kačce a Marušce nevyšla díky nepodařené položce nominace do finálové soutěže, ale ostudu si neudělaly, i takový je sport. Radek do finále... více

24.03.

Sezemický Mamlas 2022 - 6.3.2022

Do Sezemic jel již tradičně Radek a vzal s sebou na zkušenou Kubu a Nicciho . Všichni si tento specifický závod užili. více

24.03.

Pistoláří na závodech v Nové Pace - 5.3.2022

Adam s Jirkou se v sobotu zúčastnili závodů ve Sportovní Pistoli 30+30, kde se Jirka umístil na 2. místě s 555 body. Adam získal s nástřelem 509 bodů hezké 9. místo. více

24.03.

VC SSK Dukla Plzeň 5.3.2022

Trenéři a střelci jsou na místě. Snad připraveni. První směna odstřílela a připravuje se další. Nyní už čekáme jen na nejmladší členy výpravy. Čerpáno z výsledků... více

24.03.

VC České Lípy 26.2.-27.2.2022

Máme za sebou další závody a pěkně nám to cinkalo a to jak medailemi, tak osobáčky to vše za vzdáleného dohledu obou trenérů, kteří s námi nejeli. Střelecké posádky technicky zajišťoval... více

24.03.

Veřejný přebor Libereckého kraje 2022 - 20.2.2022

V neděli proběhl Veřejný přebor Libereckého kraje 2022 ve střelbě ze vzduchových zbraní a známe vítěze soutěže i Přeborníky. VzPu 30 ran vleže do 12 let - vítěz závodu a přeborník LK - Michaela... více

24.03.

Irena - 2x stříbrná

Celý víkend Irena Jungmannová někde lítá s pistolí. Včera přivezla z Děčína 2. místo VzPi Ženy, právě teď z Přeboru Libereckého kraje pro změnu 2. místo VzPi Ženy. více

24.03.

Soustředění

Mezi závody a tréninky pořádáme soustředění, na jednom z nich se trenéři právě věnují našim střelcům. Výsledky své práce si budou moci ověřit na Krajském přeboru již v neděli....... více

24.03.

VC Středočeského kraje 2022 12.2.-13.2.2022

VC Středočeského kraje se tentokrát střílela v Plzni. Četnost výpravy ovlivnila nemocnost členů a proto tentokrát měla výpravu na hrbu Markéta za doprovodu Tomáše. V sobotu exceloval v... více

24.03.

Nový team rozhodčích

A je to tady! Máme v klubu nové rozhodčí, kteří absolvovali školení a následně složili odborné zkoušky. Mezi rozhodčí se tedy zařadili - Markéta, Vláďa, Radek a Jirka. Hynek si zvýšil licenci ;-) více

24.03.

Pátecká diabolka 5.2.2022

Závodů se tentokrát zúčstnili střelci bez ternérů, kteří měli povinnosti jinde. Celé závody hezky zhodnotil dospělácký doprovod: Pátecká diabolka v Hostinci v Pátku u Poděbrad My rodiče... více

29.01.

Poděkování

V roce 2021 podpořili činnost našeho klubu finanční prostředky KÚ LK a NSA - děkujeme . více

05.12.

Liberecká vzduchovková liga 2021/2022 -3. kolo - 5.12.2021

Dnešní 3. kolo LVL, které se neslo v duchu čertů a andělů, skončilo. Na naše čertovské závody zavítal Mikuláš z Brniště, který přinesl dobroty pro všechny dnešní účastníky. Brniště děkujeme ️... více

05.12.

Duklácká mládežnická liga 3. kolo - 4.12.2021

Proběhlo 3. kolo Duklácké mládežnické ligy, ze kterých se do celkového hodnocení počítají dva nejlepší výsledky a opět to cinkalo. Třetí kolo v mladších žácích vyhrál Tobiáš náš jediný zástupce... více

« < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 > »