Aktuality

Úvod » Aktuality
21.03.

Soustředění RSCM 6.3.-11.3.2020 Armádní střelecký stadion Lobzy

Jak se dají prožít jarní prázdniny? Například na střeleckém soutředění v Plzni. Soustředění střelci zahájli účastí na Velké ceně SSK Dukla Plzeň, kde padly i nové osobní rekordy. V dalších dnech se... více

21.03.

VC SSK DUKLA PLZEŇ - sobota 7. 3. 2020

Střelecké soustředění v Plzni jsme zahájili účastí na Velké ceně SSK Dukla Plzeň. Výsledky najdete zde. V kategorii VzPu 30 do 12 let se... více

07.03.

Ročovský přebor - 29. 2. 2020

Na pozvání Lucky Štichové jsme se zúčastnili Ročovského přeboru. Výsledky najdete zde. V disciplíně VzPu 30 do 12 let zvítězila... více

24.02.

Veřejný krajský přebor Libereckého kraje 2020 - neděle 23.2.2020

Výsledky krajského přeboru najdete zde. Krajský přebor v letošním roce přinesl vyrovnané výsledky, V kategorii VzPu do 12 let zvítězila a... více

22.02.

Konečná verze startovek - Veřejný krajský přebor Libereckého kraje 2020 - neděle 23.2.2020

Zde nejdete konečnou startovku na dnešní nedělní závod. více

21.02.

Startovka na Veřejný přebor Libereckého kraje - neděle 23. února 2020

Předběžné startovky na Veřejný ptřebor Libereckého kraje najdete zde. Sledujte informace poskytované sekretářem soutěže. více

20.02.

VC Středočeského kraje - Poděbrady 15.-16.2.2020

Do Poděbrad vyjela velká výprava, z niž většina se zúčastnila závodů po oba dva dny. Petr T. bohužel muset odjet již v sobotu zpět, aby mohl plnit i... více

20.02.

"Velký pohár Kaczawy" - Zlotoryja - 14. 2. - 16. 2. 2020

Liberecké krajské sdružení vybralo z řad klubů SSK Manušice a SSK Liberec úspěšné střelce k reprezentaci na 17. ročníku... více

10.02.

Pátecká diabolka - 8.2.2020

Naši mladší členové vyjeli na závody do Pátku u Poděbrad, kde SSK Bohemia Poděbrady pořádal Páteckou diabolku. Závodů se... více

06.02.

Jiříkovská liga - 4. kolo - 2.2.2020

Opět jsme zavítali do Jiříkova a to na 4. kolo Jiříkovské ligy. Do Jiříkova vyjela 3 vozidla pod vedením Vládi. Hned po příjezdu Radek... více

06.02.

Aktivní odpočinek v Alpách

Prodloužený víkend po pololetním vysvědčení využili někteří střelci k aktivnímu odpočinku v Alpách. Příprava na hory byla... více

06.02.

Nominační závody 2020 Plzeň - 11. a 12.1.2020

Nominačních závodů se v Plzni zúčastnil za SSK Liberec Radek, který se v sobotu v v základním závodě umístil na 4. místě s... více

01.02.

Veřejný krajský přebor - Liberec - neděle 23. února 2020

Propozice krajského přeboru ve střelbě ze vzduchových zbraní najdete zde v našich akcích. více

20.01.

Neděle 19. ledna 2020 - GP Syner

V neděli jsme končili naši třídenní soutěž klasickou GP Syner. Tedy soutěží, kde jsme přidali oproti minulým létům jednu směnu, abychom vyhověli... více

19.01.

Sobota 18. ledna 2020 - GP Liberec

GP Liberce - závod 1. kategorie a sledovaný závod reprezentace byl v posledních letech tak našlapaný, že se každoročně na mnoho zájemců z řad... více

19.01.

Pátek 17. ledna 2020 - Memoriál Emingera

Aby jsme získali více místa na sobotní GP Liberec, závodu 1. kategorie a sledovaném závod reprezentace, uspořádali jsme závody pro... více

17.01.

Konečná verze startovek - Grand Prix 2020

Vzhledem ke změnám, které jste nahlašovali ještě včera večer došlo ke změně ve startovkách. Konečnou verzi najdete zde. více

16.01.

ÚČASTNÍCI GP LIBEREC - ZPOZORNĚTE - DALŠÍ CENA!

V propozicích jsme uváděli, že se může stát, že doplňkové soutěže budou obohaceny buď o další soutěž nebo ceny. A je to tady! V sobotním večeru, kdy... více

15.01.

Startovka na Memoriál M. Emingera - pátek 17.1.2020, GP Liberec - sobota 18.1.2020 a GP Syner - neděle 19.1.2020

Závody Grand Prix 2020 začínají již tento pátek. Startovky najdete zde.   Nad Memoriálem M. Emingera převzal záštitu náměstek... více

12.01.

Novoroční cena Jiříkova - 11. 1. 2020

Do Jiříkova na Novoroční cenu vyjela velká skupina střelců tentokrát pod vedením trenérky Markéty Jeníkové spolu s klubovým... více

12.01.

Velká cena Děčína - 11.1.2020

Velké ceny Děčína se v sobotu 11.1.2020 z našeho klubu zúčastnila z pistolářů pouze Irena Jungmannová, která s výsledkem 538 bodů skončila na... více

12.01.

Výsledky našich na 4. kole Liberecké ligy

Krátké shrnutí výsledků našich střelců na čtvrtém kole naší Ligy i celkově. V kategori VzPu do 12 let se Aničce závod... více

12.01.

Výsledky 4. kola Liberecké vzduchovkové ligy - 5. ledna 2020

Protože jsme chtěli, aby všichni měli čas rozloučit se s panem Mrňákem, vkládáme výsledky posledního kola až nyní. Výsledky 4. kola najdete... více

07.01.

Odešel Přemek Mrňák...

Nový rok nezačal dobrou zprávou. Zastihla nás nepřipravené, o to je bolestnější. To, že má Přemek v poslední době problémy, jsme... více

03.01.

Startovka na 4. kolo Liberecké ligy - neděle 5. ledna 2020

Liberecká vzduchovková liga končí 4. kolem již tuto neděli. Zde najdete startovku, pokud budete chtít kontaktovat pořadatele, najdete v propozicích telefon i mail... více

26.12.

Třetí ročník blembijady - 24.12.2019 - Česká Lípa

Štědrý den se dá trávit různě. Například někteří členové SSK Manušice pořádali již třetí ročník blembijády,... více

26.12.

Grand Prix Praha 2019 - 13.12.-15.12.2019

Na Grand Prix Praha 2019 jsme vyjeli pro změnu do Plzně. Sobota - 14.12.2019 VzPi 60 - Ženy, Juniorky - Irena Jungmanová s nástřelem 523 bodů skončila na hezkém 23.... více

15.12.

Oprava propozic GP Liberec, Syner a Memoriálu Emíngera

Tedy, není to oprava, ale jen opravička - nicméně důležitá! Přihlášky posílejte na adresu tajemníka soutěže, Moniky Trnovské. Tedy... více

12.12.

Propozice GP Liberec, GP Syner a Memoriálu Emingera - Liberec 17.-19. ledna 2020

Na naše adresáře střeleckých klubů byly zaslány propozice našich závodů 1. kategorie, které se oproti původnímu umístění do... více

08.12.

Výsledky našich na 3. kole Liberecké ligy

Na 3. kole LVL se nám dařilo i nedařilo. U ležáků potvrdil Petr T. svoji výkonost a opět střelil přes 317 bodů a svou kategorii vyhrál. Po třetím kole svou... více

« < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 > »