Aktuality

Úvod » Aktuality
15.09.

Mistrovství ČR - Plzeň 11. - 13. září 2015 - Radek Mikulčík šestý

Od MČR jsme čekali mnohé, nakonec nevyšlo nic... Na organizaci dopravy to byl náročný závod - v pátek stříleli muži leže (tedy od... více

15.09.

Podzimní cena - Přezletice 5. září 2015 - vítězství Radka Mikulčíka

Trenér už byl na cestě na jachtu a tak Hynek Mikulčík přestavěl auto na 7 sedadel a vyrazil do Přezletic na poslední závody před MČR. Leže v kategorii... více

31.08.

Jak bude vypadat závěr malorážkové a začátek vzduchovkové sezóny

Informace o tom najdete v sekci Informace pro členy. více

31.08.

Memoriál Boháčka SP a StP - Boletice 22. srpna 2015

Dvě čtvrtá místa Jirky Blašky - to bylo určitě méně, než čekal. Ale je třeba říci, že konkurence byla tentokráte větší a zvlášť... více

31.08.

Finále KZR a ČPTM - Plzeň 29. a 30. srpna 2015 - Radek MIkulčík třetí

V závěru prázdnin se tradičně střílí finále Kontrolních závodů reprezentace a Českého poháru talentované mládeže. Letos... více

31.08.

Memoriál manželů Kůrkových - Manušice 22. a 23. srpna 2015 - Pavel Boháček první ve standardu

Tradiční závody v Manušicích byly letos obsazené méně, než v loňském roce. Našich střelců tu ale bylo dost... Částečně to bylo i... více

18.08.

Českolipské pistole II - 15. srpna 2015 - Jirka Blaška vyhrál

Jirka Blaška si zajel do České Lípy na tradiční pistolářské závody a v disciplíně StP 3x20 vyhrál - konkurence byla tentokráte... více

18.08.

Domažlice 15. srpna 2015 - 2., 3. a 4. místo našich dívek

Při cestě ze soustředění ve Kdyni si zajeli ti, kteří nemohli střílet na ČPTM, ještě do Domažlic, na tradiční závody v době chodských... více

18.08.

3. kolo ČPTM - Plzeň 15. a 16. srpna 2015 - Radek Mikulčík pátý

Ze soustředění jsme jeli hned na 3. kolo ČPTM do Plzně. Po zkušenostech z loňska jsme po týdnu zátěže žádné velké výsledky nečekali, ale bylo... více

18.08.

Soustředění Kdyně - 10. - 15. srpna 2015

Soustředění, kam jezdí děti i rodiče a kde tradičně dopoledne střílíme a odpoledne jezdíme na výlety, jsme letos měli v Kdyni (kemp Hájovna) a v... více

19.07.

Českolipské pistole - 18. července 2015 - Jirka Blaška opět vítězí

Pavel Boháček v Sezemicích, při zjištění, že bude druhý, správně pronesl, že zase nebude nejlepším střelcem klubu! Tím se stal o tomto... více

19.07.

Štít města Sezemic LM a SM 60 - 18. července 2015 - Pavel Boháček druhý

Jelo nás dvěma auty 7 střelců a nakonec to nebylo úplně nejhorší, přestože na placky jsme už dlouho nestříleli. Pavel byl druhý mezi muži a Radek... více

18.07.

Informace o školení trenérů

V našem areálu se uskuteční školení trenérů pro získání licence "C". Podrobnější informace najdete na webu... více

12.07.

VC Nových Lesů - 11. července 2015 - Radek Mikulčík 2x vítězný

Dvě auta (tradičně Mikulčík a Regner), 6 střelců leže, 2 ve standardu. Vítězství v dorostu leže, v dorostu ve standardu a 2 nové osobní rekordy. To byly... více

06.07.

2. kolo ČPTM - Karlovy Vary 4. - 5. července 2015 - Radek druhý a třetí

Jeli jsme do K. Varů v sobotu ráno - začínali jsme střílet až v 11,30 a tak se všichni mohli vyspat doma a "dobrodiní" kempu v Březové... více

25.06.

Byli jsme se podívat na Šumavě - připravujeme letní soustředění

V pátek 19. června byli předseda s trenérem rozhodnuti udělat si dvoudenní výlet na motorkách do míst, kam plánujeme naše letní... více

21.06.

Naši pistoláři na závodech v Boleticích a České Lípě

Jsme rádi, že můžeme psát pistoláři v množném čísle - s Jirkou Blaškou už několikrát vyjel na závody i dorostenec Jirka Kočí. V... více

20.06.

VC Kozákova - Semily 20. června 2015

Bylo to hodně neplánované - původně se chystali předseda s trenérem v pátek a v sobotu vyjet na motorkách na Šumavu a dojednat konečnou podobu... více

18.06.

VC Chrastavy LM, SM 60 a 3x20 - 14. června 2015

V Chrastavě se sešla poměrně bohatá účast, ke které jsme přispěli i my. K těm, kteří stříleli den předtím v Poděbradech, přibyli i... více

18.06.

Polabský pohár LM, SM 60 leže - Poděbrady 13. června 2015

Mimořádný výsledek Radka Mikulčíka - 589 bodů a přesvědčivé vítězství v mladším dorostu. To byl pro nás... více

13.06.

GP Česká Lípa - Manušice 6. a 7. června 2015

Překvapivě malá byla naše výprava do Manušic - našim střelcům se sešlo tolik akcí, že se to trenérovi opravdu moc nelíbilo. Nakonec... více

13.06.

1. kolo ČPTM - České Budějovice 30. a 31. května

Zatímco trenér Regner pořádal v Ruprechticích regionální závod v letním biatlonu, předseda naložil Radka Mikulčíka, Janu Bublovou a... více

25.05.

Kontrolní závody reprezentace - Plzeň 23. - 24. května 2015

Na druhé kolo KZR v malorážce odjeli do Plzně na disciplínu LM 60 leže Hynek Mikulčík, Radek Mikulčík a Pavel Boháček. Jana Lauermannová... více

25.05.

Vrchlabská sportka - Jirkových 574 ve sportce!

Na Vrchlabské sportce - SP 30+30, která byla zároveň přeborem královéhradeckého kraje zvítězil náš Jirka Blaška skvělým... více

19.05.

GP Liberec - LM, SM 60 a 3x20 - neděle 17. května 2015

Rozhodli jsme se uspořádat opět malorážkové závody, přestože jsme si byli vědomi toho, že naše malá střelnice s 11 stavy na závody stavěná... více

18.05.

Soustředění a závody v České Lípě - 16. května 2015

Na krajském soustředění v Manušicích od 13. do 17. května byli - Radek Mikulčík, Kačka Mikulčíková, Klára Boháčková, Jana... více

VC Osvobození ve SP 30+30 - Boletice 8. května 2015

V Boleticích se tentokrát sešla velká konkurence a Jirka Blaška skončil na 3. místě s výsledkem 554 bodů (jen 2 body za prvním). V kategorii... více

10.05.

GP Jizerských hor - Jablonec 8. května 2015

Pro některé z našich první závody, pro Radka Mikulčíka vítězství ve standardu ve slušném osobáku 563 bodů. Fotky ve fotogalerii... více

« < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 > »